Serin havalarda koltuk üzerilerinde de kullanılan battaniyeler, sıcak tutmalarının yanı sıra salon dekorasyonuna da şıklık kazandırıyor. 2020 sezonu için birbirinden farklı model ve renkte battaniye çeşitleri bulunuyor. Sizler için hem battaniyelere özel koltuk dekorasyonu önerilerini hem de 2020'nin battaniye modellerini derledik.

Sonbahar ve kış aylarında, ev içerisinde yapılmaktan en çok hoşlanılan, televizyon karşısında oturup sıcacık battaniyenin altında vakit geçirmektir. Yağmurun ardından oluşan serin hava etkisinin sıkça görüldüğü bu dönemde, birçok kişi vaktini evde geçirmeyi tercih ediyor. Bu nedenle kışlık battaniyeler alışveriş merkezlerinde ya da dekorasyon mağazalarında en çok satılan ürünlerden oluyor. Kışlık battaniyeler, koltuk dekorasyonunda da oldukça şık bir görüntü oluşturuyor. Peki bir battaniyeyi, koltuk dekorasyonunda uyum sağlamak amacıyla nasıl kullanabiliriz? Bu içeriğimiz içerisinde, bu konuya değindik ve battaniye modellerine ve fiyatlarına yer verdik.

KOLTUK BATTANİYESİ NASIL KULLANILMALI

- Kolçağa asın: Koltuklarınızın kolçakları, bu açıdan en ideal konum olacaktır. Battaniyenizi, aynı yönde ikiye katlayın. Düz kenarı üste gelecek şekilde asın, saçakları aşağıya gelsin.

- Üstüne asın: Battaniyenizi akordeon biçiminde dikey bir şekilde katlayın. Biraz sallayıp katlarını gevşetin. Köşeden çapraz bir vaziyette üzerine serin.

- Ayak ucuna yerleştirin: Bazı koltukların ayak uzatma noktası bulunur. Bu kısımlara, tıpkı kolçağa astığınız şekilde yerleştirebilirsiniz.

KOLTUK ŞALI DEKORASYON TV BATTANİYESİ

TRENDYOL: 40 TL - 30 TL

BELLA MAİSON: 100 TL

ENGLİSH HOME: 40 TL - 70 TL

TRENDYOL: 30 TL

BELLA MAİSON: 90 TL

LİNENS: 69.50 TL

İLİŞKİLİ HABER

Özel günler için en güzel hediye önerileri

İLİŞKİLİ HABER

Doğal kedi şampuanı nasıl hazırlanır? Ev yapımı kedi şampuanı tarifi

İLİŞKİLİ HABER

2020 ev dekorasyonunda sonbahar modası

BİR YORUM YAPIN 0