Gelinim Mutfakta'da kim elendi? 9 Nisan puan durumu

09 Nisan 2021, 16:48
Gelinim Mutfakta'da kim elendi? 9 Nisan puan durumu

Gelinim Mutfakta programına geçen hafta Aysun'un mağlubiyeti damga vurmuştu. Peki yeni haftada elenen kim oldu? 9 Nisan Cuma günü çeyrek altının sahibi kim oldu? Soruların yanıtı haberimizde.

Gelinim Mutfakta programında bu hafta da gelinler çeyrek altının ve 5 altın bileziğin sahibi olmak ayrıca elenen gelin olmamak için kıyasıya mücadele verdiler. Haftanın son gününde ise en yüksek puanı alan ve elenen gelin belli oldu. Yarışmaya veda eden gelin ile haftanın birincisi ise bugün yayınlanan bölümde belli oldu. İşte 9 Nisan Cuma günü Gelinim Mutfakta puan durumu...

Doya Doya Moda All Star eleme yapıldı mı? 29 Mart Doya Doya Moda All Star yeni fragman!İLİŞKİLİ HABERDoya Doya Moda All Star eleme yapıldı mı? 29 Mart Doya Doya Moda All Star yeni fragman!

GELİNİM MUTFAKTA 9 NİSAN PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 7 Nisan puan durumu

Gelinim Mutfakta'da haftanın son gününde sonuçlar belli oldu. Çeyrek altının sahibi Ece, altınların sahibi ise Ayten oldu. Yarışmadan ise kimse elenmedi. Seda Sayan bu hafta eleme olmayacağını açıkladı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • abuzittin azaçudur 1 hafta önce Şikayet Et
    İnsan hayata neden geldiğini, nereye gideceğini, bunun için ne hazırlık yapması gerektiğini hesaplayamazsa böyle boş şeylerle oyalanır durur.
    Cevapla
  • birisi 1 hafta önce Şikayet Et
    reyting uğruna hepiniz kovuldunuz :))) kusura bakmayın harcadık sizi...
    Cevapla