Bir haftada incelmenin yolları

Eğer yakın zamanda bir düğün ya da çok şık olmanız gereken bir davete katılacaksanız size kısa sürede incelmenizi sağlayacak birkaç önerimiz var. İşte bir haftada incelmenin 7 yolu...

Kısa süre sonra tatile çıkacaksınız ancak hala fazla kilolarınızın olduğunu düşünüyorsunuz. Peki, bir haftada incelmenizi sağlayacak önerileri uygulamak ister misiniz? Sizler için bir haftada zayıflamanın yollarını araştırdık. 

Protein alımını artırın. Bu süreçte normalde tükettiğiniz proteinden daha fazla protein tüketmelisiniz. Çünkü vücutta protein miktarı artarken açlık hormonu seviyesi düşecek ve daha az aralıklarla acıkacaksınız. 

Olabildiğince sebze tüketmeye dikkat edin. Özellikle haşlanmış sebzeler, sindirimi kolaylaştırarak vücuttan ödemin atılmasına yardımcı olur. 

Sıkıntıdan yemek yemekten vazgeçin. Bunun yerine gün içerisinde farklı aktiviteler edinin. 

Akşam üzeri karbonhidrat ağırlıklı beslenin. Gün boyu sabah kahvaltısında ya da öğlen yemeğinde tüketmediğiniz karbonhidratı akşam üzeri tüketebilirsiniz. Bunun nedeni kan şekerinizin düzenlenmesi ve şişkinliği neden olan bakterileri ortadan kaldırılması. 

Evde küçük egzersizler yapın. Bir haftada yapılan egzersizden bir fayda gelmez diye düşünmeyin. Düzenli bir şekilde yapılan egzersiz kısa zamanda bile etkisini belli edecektir. 

İşlenmiş gıdalar neden kilo aldırır?

İLİŞKİLİ HABER

İşlenmiş gıdalar neden kilo aldırır?
En iyi mat ruj önerileri

İLİŞKİLİ HABER

En iyi mat ruj önerileri
Sezonun birbirinden farklı duvar kağıt modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Sezonun birbirinden farklı duvar kağıt modelleri

BİR YORUM YAPIN 0