Lipogel krem ne işe yarar? Lipogel krem nasıl kullanılır?

17 Haziran 2019, 07:41
Lipogel krem ne işe yarar? Lipogel krem nasıl kullanılır?

Son zamanlarda popülerliği daha da artan lipogel jel kremin vücuttaki bazı bölgelerdeki yağları deri yoluyla atması yönüyle dikkat çekiyor. Yağların sebep olduğu sarkık görüntüyü yok edip incelmek isteyen kadınların tercih ettiği lipogel jeli eczanelerden kolaylıkla bulabilirsiniz. Peki lipogel jel gerçekten denildiği kadar inceltiyor mu? İşte Lipogel zayıflama jeli ile ilgili tüm detaylar...

Zayıflama yolunda denenen diyetler zor geldiği için vazgeçip kendini spora veren kişiler, bir zaman sonra yoruldukları için pes edip kilo verdirici ürün kullanımını denemek isteyebilir. Diyete ve spora göre uygulanması daha kolay olduğu düşünülen bu ürünlerin en popülerleri arasında doğal bitki özlerinden elde edilmiş Lipogel geliyor. Vücudundaki fazlalık yağlarından kurtulmanın çaresini arayan kadınların son zamanlarda daha sık rağbet ettiği Lipogel, deri üzerine uygulanan ve bölge üzerinde direkt etki ettiği bilinen bir bitkisel zayıflama jelidir. Piyasada satılan zayıflama ürünlerinden ayrılan en önemli özelliği yağlı bölgenin üzerine sürüldüğü zaman oradaki yağların parçalanmasını kolaylaştırmasıdır. Peki tamamen bitkisel olduğu bilinen bu jel gerçekten işe yarıyor mu? Lipogel nasıl kullanılır? Lipogel'in inceltici etkisi var mıdır? Gelin hep birlikte bakalım...

LİPOGEL (JEL, KREM) NE İŞE YARIYOR?

Lipogel jel krem ne işe yarıyor?

Herhangi bir tıbbı müdahale gerektirmeden istenmeyen fazlalık kiloların yağdan gitmesine yardımcı olmaktadır. İçerisindeki mikro atomization yapısı ile deri altındaki yağlara ulaşarak onları parçalamaya ve fazlalık yağların eritilmesini sağlamada etkili olduğu bilinmektedir. Lipogel jelin kullanımı halinde 12 saat boyunca etkisi devam edecektir.

İçerisinde kimyasal olmayan bu jel kremin görülmüş bir yan etkisine rastlanmamıştır. Eczanelerde rahatlıkla bulabileceğiniz bu lipogel jel (krem), vücudun 6 bölgesinde etkili olduğu bilinmektedir. (Fiyatı: 60,00 TL)

BİOMİNERA ZAYIFLAMA KREMİ NASIL KULLANILIR? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

lipogel jel kullananlar

Bu bölgeleri şöyle sıralayabiliriz:

- Yüz bölgesi,

- Karın bölgesi,

- Kol bölgesi,

- Bacak bölgesi,

- Göğüs bölgesi,

- Bacak bölgesi.

YAĞ YAKICI LİPOGEL JEL NASIL KULLANILIR?

lipogel nasıl kullanılır

Kullanım şekli oldukça basit ve rahat olan lipogel ürününü kullanmadan önce vücudun güzelce temizlenmesi ve temizlendikten sonra da iyice kurulanması gerekir. Kuru cilde jeli sürerek nazikçe dairesel hareketlerle masaj yapın. Düzenli uygulanmadığında işe yaramayan lipogel jel, sabah ve akşam olmak üzere 2 defa uygulanmalıdır.

Jel kullanımı sonrasında vücuda yapışan dar ve açık renk kıyafet giyilmemesi önerilmektedir. Nedeni ise yağ atım işleminin deri üzerinden gerçekleşmesidir. Aksi halde kıyafetiniz lekelenebilir ve görüntü kirliliği oluşabilir.

UYARI!

Doktor onayı almadan kesinlikle denemeyiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
10 Yorum Var
 • Dilara 3 hafta önce Şikayet Et
  Bende alıp deneyeceğim inşallah faydasını görürüm
  Cevapla
 • Leyla Yardımcı 1 ay önce Şikayet Et
  Ben sizden Lipogel isteğinde bulunmadım Lipolysis isteğinde bulundum neden bu ürünü gönderdiniz anlamış değilim hiç kullanmadım iade etmek istiyorum . Kendi kullandığım üründen istiyorum ..lutfen sorunumu halledin.
  Cevapla
 • Dilek 9 ay önce Şikayet Et
  Evet bende 2 3 gündür kullanıyorum bu ürünü sürdüğümde böyle hafif yanma oluyor ve sonra kızarma oluyor bu normal birşey mi lütfen cvb verin
  Cevapla
 • Laila 3 ay önce Şikayet Et
  Merhaba bende bir degisigi var bir kaç kere oldu yanma yanma olunca hareket etmediğin için oluyor denedim ben
 • sebiye avci 11 ay önce Şikayet Et
  ilk kullanımda cok fazla yanma ve kızarıklıklar oldu mu normal mi cok rahatsiz edici bi durum kısaca canim yaniyo
  Cevapla
 • zeynep iner 1 yıl önce Şikayet Et
  Merhaba ben üç kutu cold lipolysis jel almıştım. Dün birinci kutuyu açıp uyguladım fakat acayip bir şekilde hapşırma ve boğazımda gıcık yaptı kokusu saatlerce de geçmedi. Ayrıca basen ve bacak kısmına uygulamıştım. Gece uykumdan uynadıracak kadar bir yanma hissi ile soğuk su uyguladım ama yine de geçmedi. Sizce bu sağlığıma zarar verir mi ?Teşekkürler..
  Cevapla
 • Busra 8 ay önce Şikayet Et
  Seviye avcı 2 ay once yazmışsınz yanmalar gectımı acaba merak edıyorum da
 • Esma 10 ay önce Şikayet Et
  1 ay geçmiş basen bölgen inceldimi
 • sebiye avci 11 ay önce Şikayet Et
  bende çok fazla yanma ve kızarıklık oldu canimi cok yakıyo bu normal bisi değil
 • felisyano 11 ay önce Şikayet Et
  evet aynı şeyleri bende yaşıyorum normal mi merak ediyorum. 15 nisanda kullanmaya başladım.Ama olumlu yada olumsuz bir yorum bulamıyorum.
Yorumların Tümünü Okuyun