Kalıcı zayıflatan Saraçoğlu zayıflama kürü! İbrahim Saraçoğlu'dan şok diyet listesi

Sağlıklı ve hızlı kilo vermek isteyenler için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun en işe yarar kürleri ile kısa zamanda forma girebilir dilediğiniz rakamı tartı sonucunda görebilirsiniz. Hayallerinizdeki görünümü yakalamak için büyük bir sabırla uygulayacağınız detoks kürleri ile etkili zayıflayabilirsiniz. Kalıcı zayıflamak için ne yapılmalı? İbrahim Saraçoğlu şok diyet listesi nasıl uygulanır? Evde kilo verdiren şok diyet listeleri neler? İşte hızlı kilo vermenizi sağlayacak etkili püf noktalar...

Göz açıp kapatıncaya kadar kolay yoldan forma girmenizi sağlayacak sağlıklı diyet kürleri ile istediğiniz görünümdeki bir fiziğe sahip olabilirsiniz. Normal şartlar altında hızlı kilo vermenizi sağlayan diyetler toplum içerisinde zararlı görülür iken hem sağlıklı hem de kısa süren diyetlerle kilo dengesi kurabilirsiniz.Vücuttaki fazlalık yağlardan kurtulmak ve de esnek görünümün kaybolması için sağlığı koruyup aynı zamanda kalorisi düşük besinlerle bir beslenme çizelgesi hazırlayabilirsiniz. Sağlıklı beslenme ve düzenli spor ile amacınıza ulaşabileceğiniz kür tarifleri ile detokslar hazırlayabilirsiniz. Canan Karatay, Ender Saraç ve İbrahim Saraçoğlu gibi tanınmış ünlü uzmanların önerilerini dikkate alarak kilo verebilirsiniz. Evde kolay nasıl zayıflanır? Kalıcı diyette işe yarayan yöntemler neler? İbrahim Saraçoğlu'ndan şok diyet listesi! İşte hızlı ve sağlıklı zayıflatan yöntemler...

SARAÇOĞLU'NDAN 1 HAFTADA 4 KİLO ZAYIFLATAN DİYET LİSTESİ

saraçoğlu şok diyet listesi

saraçoğlu şok diyet listesi

1. GÜN:

Muz dışında geriye kalan tüm meyveleri istediğiniz gibi tüketebilirsiniz.

2. GÜN:

Sebze günü, diyette ikinci gün patates yemeği dışında istenilen her türlü sebze yemeğinden istenilen kadar tüketilebilir.

3. GÜN:

Diyetin üçüncü günü meyve ve sebze karışık olacak. Bugün istenilen kadar meyve ve sebze yenebilir. Ancak yine muz ve patates yenmeyecek.

4. GÜN:

Dördüncü gün, gün boyunca 5 tane muz ve beş su bardağı süt içilecek.

5. GÜN:

Beşinci güne gelindiğinde haşlanmış sebze, ızgara balık, tavuk ya da kırmızı et tüketilebilir. Öğle ve akşam yemeği için bu alternatiflerden bir öğün hazırlayabilirsiniz.

6. GÜN:

2 parça ızgarada pişmiş biftek ve çiğ sebze tüketilebilir. Lahana, kereviz, havuç, salatalık, domates gibi sebzelerden istediğiniz tercih edebilirsiniz.

7. GÜN:

Öğle ve akşam menüsü için haşlanmış sebze ve ızgarada pişmiş, balık, tavuk ya da kırmızı et tüketilebilir.

SARAÇOĞLU'NDAN KİLO VERDİREN ÇAY TARİFİ! DİYETTE KARIŞIK ÇAY YAPIMI

ibrahim saraçoğlu şok diyet listesi

ibrahim saraçoğlu şok diyet listesi

MALZEMELER:

4 çay kaşığı yeşil çay
4 çay kaşığı mate yaprağı
2 çay kaşığı kekik
2 çay kaşığı ısırgan yaprağı
1 litre su

YAPILIŞI:

Boş bir bardağın içine kekik, ısırgan yaprağı, yeşil çay ve kekik ekleyin. Artından malzemeleri karıştırarak kaynar suya dökün. 10 dakika demlendirdikten sonra içmeye hazır hale getirin. Günlük 3 ya da 4 defa tüketilebilir.

SARAÇOĞLU'NDAN KİLO VERMEK İÇİN 'SOĞAN ÇORBASI! ZAYIFLAMA KÜRÜ

MALZEMELER: 6 adet soğan, yarımşar kilodan iki çeşit sebze, yağsız et suyu, limon, baharat.

YAPILIŞI: Tüm malzemeleri çorba gibi pişirip tüketin bu esnada kesinlikle yağ kullanılmayacak. Soğan çorbasını hazırladıktan sonra şu şekilde tüketmeye dikkat edin:

1. – 2. – 3. Gün Sabah: 50 gr. beyaz peynir, çay .

1. Gün Öğle – Akşam: Sınırsız meyve + soğan suyu çorbası.

2. Gün Öğle – Akşam: Sınırsız et + soğan suyu çorbası.

3. Gün Öğle – Akşam: Pirinç lapası, meyve (muz, üzüm hariç) + soğan suyu çorbası.

1 HAFTADA 3 KİLO ZAYIFLATAN DİYET LİSTESİ:

Diyet listesi

Diyet listesi

SABAH

1 dilim kepekli, tam tahıl veya yulaf çavdar ekmeği
2 dilim yarım yağlı beyaz veya lor peynir (60 – 80 gr)
3 tatlı kaşığı reçel, pekmez veya bal (istenirse)
1 adet domates veya salatalık
3–4 adet zeytin

ÖĞLE: (ALTERNATİFLER)

Salata (domates, salatalık, marul, maydanoz, havuç, roka, semizotu, gerekirse çiğ ıspanak ve karnabahar salatası).
Yoğurt her türlü olabilir (süzme, kaymaklı prebiyotik ), yoğurdun light olması şart değildir
veya
Çorba + salata, hazır veya ekspres çorba, yağsız hazırlanmış tarhana çorbası, yağı alınmış et veya tavuk suyuna yapılan sebzeli şehriye (bir çorba kaşığı dolusu kuru tel şehriye konulmalı)

AKŞAM: (SEÇENEKLER)

Et (kırmızı et, tavuk, balık) 100 – 150 gr çiğ olarak tartılmalı. Kesinlikle yağda kızartılmamalıdır (haşlama, buğulama, fırın, közleme, ızgara yapılmalıdır)
veya
Sebze (patates ve bezelye hariç) bir tabak ve hiç yağ konmadan haşlama veya ızgara olarak tüketilmelidir. (Mesela, 3 adet patlıcan közlemesi, domatesli biberli mantar sote)

 

BİR YORUM YAPIN 1

Hatice 9 ay önce

s ben kilo vermek isiyorum 45

Toplam 1 beğeni