Bergüzarel Korel bir deri bir kemik kaldı! Zayıflama sırrını ilk kez paylaştı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel 8 ayda 20 kilo vererek eski fiziğine kavuştu. Üçüncü bebeğini kucağına aldıktan sonra hamilelik kilolarını vermeye çalışan güzel oyuncu bir deri bir kemik kaldı. Korel'in kilo verirken uyguladığı zayıflama sırrı ortaya çıktı. Zayıflama formülü merak edilen ünlü oyuncu fit halini paylaştı.

2009 yılında kendisi gibi oyuncu olan Halit Ergenç ile nikah masasına oturan Bergüzar Korel, 2010 yılında oğlu Ali'yi, 2020 yılında Han'ı 2021'de de kızı Leyla'yı kucağına aldı. Üçüncü defa anne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, geçtiğimiz günlerde yeni projesi için imaj değiştirmişti. Saçları sarıya boyatan güzel oyuncu 8 ayda 20 kilo vererek büyük bir değişim yaşadı.

Kilolarıyla başı dertte olan Tuğçe Kandemir incecik oldu! Uyguladığı diyet listesiİLİŞKİLİ HABERKilolarıyla başı dertte olan Tuğçe Kandemir incecik oldu! Uyguladığı diyet listesi

BİR DERİ BİR KEMİK KALDI!

Bir deri bir kemik olan Korel'in zayıflama sırrı günler sonra ortaya çıktı. Fit haline dönen ünlü oyuncu bu süre zarfında sağlıklı beslendiği, yürüyüş yaptığı ve günde 1 saat yüzdüğü ortaya çıktı.

8 AYDA 20 KİLO VERDİ

8 ayda ameliyatsız 20 kilo veren oyuncu, yaz boyunca günde 2 saat yürüyüş yaptı ve 1 saat yüzdü. Sağlıklı beslenmesine özen gösteren ve bir diyetisyenin reçetesine göre beslenen Korel, setlere dönmeden önce bir de meme küçültme ameliyatı oldu.

Bergüzar Korel bir deri bir kemik kaldı

Bergüzar Korel bir deri bir kemik kaldı

 Ünlü oyuncu ameliyatın ardından üst bedeni de daha toplu ve zayıf görünmeye başladı.

Bergüzar Korel zayıflama sırrı

Bergüzar Korel zayıflama sırrı

FİT HALİNİ PAYLAŞTI!

20 kilo vererek istediği forma kavuşan ünlü oyuncu sosyal medya hesabından fit halleri çok beğenildi. 

Bergüzar korel son hali

Bergüzar korel son hali

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Filistin sorusu Milyoner'de yankılandı! Kenan İmirzalıoğlu'dan çarpıcı açıklama

Dilan Polat'ın cezaevinde harcayabileceği para miktarı belli oldu! Cezaevindeki eşyaları...

İLİŞKİLİ HABER

Dilan Polat'ın cezaevinde harcayabileceği para miktarı belli oldu! Cezaevindeki eşyaları...
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0