Pınar Altuğ yıllardır fit görünmesinin sırrını ilk kez açıkladı: 16 saat aç kalıyorum

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Meltem karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, 49 yaşında hem fit hem de güzel görünmesinin sırrını ilk kez açıkladı.

Güzelliğiyle dikkat çeken Pınar Altuğ, ailesine gösterdiği hassasiyetle de sıkça adından söz ettiriyor. Kendisi gibi oyuncu Yağmur Atacan ile 2008 yılında evlenen Pınar Altuğ, 2009 yılında kızını kucağına almıştı.

Kendisinden 9 yaş küçük Yağmur Atacan ile 15 yıl önce evlenen Pınar Altuğ yaş aldıkça gençleşirken, artık bebek yüzlü olmayan eşi ile aralarındaki yaş farkını neredeyse kapanıyor. Son olarak sosyal medya hesabından tatil pozlarını paylaşan Pınar Altuğ, düzgün fiziği ile övgüleri topladı.

Pınar Altuğ, önceki gün Fişekhane’de gerçekleşen bir etkinliğe katıldı. 1994 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen Altuğ (49), yıllara meydan okuyan görüntüsü hakkında konuştu.

Altuğ, formda görüntüsünün sırrını ise "Aslında bunu dört yıldır aralıklı oruç tutmaya borçluyum. Her gün 16 saat aç duruyorum, tabii spor da var" sözleriyle açıkladı.

Kiralık Aşk'ın Koriş'i Onur Büyüktopçu'da sert sektör eleştirisi! "Sanat için değil, para için"

İLİŞKİLİ HABER

Kiralık Aşk'ın Koriş'i Onur Büyüktopçu'da sert sektör eleştirisi! "Sanat için değil, para için"
Ebru Yaşar ve Siyam'dan yeni şarkı: Yoksun! Ebru Yaşar albüm müjdesi verdi

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Yaşar ve Siyam'dan yeni şarkı: Yoksun! Ebru Yaşar albüm müjdesi verdi
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0