Nergis Kumbasar incecik oldu! Uyguladığı yöntemi paylaştı

Ünlü oyuncu Nergis Kumbasar son dönemde verdiği kilolarla gündem oldu. Kumbasar, yaza forma girmek için harekete geçti. 2 haftadır sıkı bir program uygulayan ünlü oyuncu son halini paylaşmayı ihmal etmedi. İşte son hali...

Bir dönem Mehmet Ali Erbil ile evlenen ünlü oyuncu Nergis Kumbasar uzun zamandır ekranlardan uzak yaşıyor. Oynadığı dizilerde oyunculuğuyla öne çıkan ünlü oyuncu kilo vermek için diyet kampına girdi. 

ADETA ERİDİ

Yaza fit girmek isteyen ünlüler arasında yer alan nergis Kumbasar diyet uygulamaya başladı. Bir hayli kilo veren ünlü oyuncu aynı zamanda incelme programıyla 3cm zayıfladı.

Nergis Kumbasar incecik oldu

Nergis Kumbasar incecik oldu

SON HALİNİ PAYLAŞTI!

Yaklaşık 2 hafta önce sıkı bir diyet programına giren ünlü oyuncu son halini sık sık takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Kumbasar, 2 haftanın sonunda toplamda 4,5 cm zayıfladığını açıkladı. İşte ünlü oyuncunun son hali..

Yemeğine dikkat ederek günlük alması gereken suyu da ihmal etmeyen oyuncunun son hali çok beğenildi.

Ünlü isimler Down sendromlu gençlerle buluştu! O anlar duygulandırdı

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü isimler Down sendromlu gençlerle buluştu! O anlar duygulandırdı
İsmail Hacıoğlu'nun acı günü: Vedası yürekleri dağladı!

İLİŞKİLİ HABER

İsmail Hacıoğlu'nun acı günü: Vedası yürekleri dağladı!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0