72 kilo veren Esin Gündoğdu adeta eridi! Son hali herkesi şaşırttı

132 kilodan 72 kiloya düşerek büyük bir değişim yaşayan ünlü oyuncu Esin Gündoğdu son haliyle herkesi şaşırttı. Büyük değişime giren ünlü oyuncuyu görenler tanımakta zorlandı.

Aşk Yeniden dizisinde oynadığı Ayfer karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran ve son olarak Vermem Seni Ellere'de rol alan Esin Gündoğdu, oyunculuğunun yanı sıra verdiği kilolarla da konuşuluyor. Ünlü oyuncu büyük bir azim ile çıktığı bu yolda 72 kilo vererek büyük bir değişim yaşadı. 

İĞNE İPLİĞE DÖNDÜ!

138 kiloya kadar çıktıktan sonra diyet yapan ve mide küçültme ameliyatı olan Esin Gündoğdu, 72 kilo verdiğini açıklamıştı. 

SON HALİNE KİMSE İNANAMADI

Verdiği pozları Instagram hesabından yayınlayan Gündoğdu son haliyle şaşırttı.

72 kilo veren Esin Gündoğdu adeta eridi

72 kilo veren Esin Gündoğdu adeta eridi

Daha da zayıfladığı görülen oyuncunun paylaşımına beğeni yağdı. 

Uygun fiyatlı babet ayakkabı modelleri ve fiyatları! Babet ne zaman giyilir?

İLİŞKİLİ HABER

Uygun fiyatlı babet ayakkabı modelleri ve fiyatları! Babet ne zaman giyilir?
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

hüsnü 3 ay önce

bu nasıl iş