Hadise'nin zayıflama yöntemi meğer buymuş! Hadise'yi iğne ipliğe döndüren yöntem

Son dönemde aldığı dizi teklifiyle gündeme gelen hadise bu defa fit haliyle gündem oldu. 38 beden olan Hadise'nin zayıflama formülü takipçileri tarafından merak konusu oldu. İşte Hadise'nin uzun süredir uyguladığı zayıflama yöntemi...

O ses Türkiye yarışmasında sempatik tavırlarıyla çok beğenilen ünlü şarkıcı Hadise son dönemde özel hayatı ve paylaşımları ile çok konuşuluyor. Fit haliyle de dikkat çeken ünlü şarkıcı zayıflık sırlarını paylaştı. 

ZAYIFLAMA SIRRINI PAYLAŞTI

Hadise'nin 2022 yılında bir diyetisyenden destek aldığı öğrenildi. Ünlü şarkıcının günde sadece 2 öğün beslenerek formunu koruduğu ortaya çıktı. Özellikle aralıklı oruç sistemine benzer olan bu öğünlerde, tükettiklerine dikkat ediyor ve sağlıklı beslenmeye özen gösteriyor.

ÖZEL KARIŞIM İLE AÇLIK KRİZLERİNİ ENGELLİYOR

Sabahları tükettiği özel karışım, metabolizmasını hızlandırmaya yardımcı oluyor. Kuru kayısı, maydanoz, yeşil elma ve tarçın içeren bu karışım sindirimi düzenlerken aynı zamanda kan şekerini dengeleyerek açlık krizlerini engelliyor.

Ünlü şarkıcı diyetinde akşam 7'den sonra yemek yemiyor. 

Hadise

Hadise

Aynı zamanda Hadise uyguladığı diyette haftada 1 ödül günü yaparak istediği yiyecekleri tüketiyor. 

Milyonda bir görülen hastalığın pençesindeki Celine Dion kamera karşısında nöbet geçirdi!

İLİŞKİLİ HABER

Milyonda bir görülen hastalığın pençesindeki Celine Dion kamera karşısında nöbet geçirdi!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0