3D manikür nasıl yapılır?

Her gün değişen güzellik ve bakım trendlerinde moda akımları çığ gibi artıyor. Son günlerde favori olan trend ise 3 boyutlu tırnaklar. Sizler için nasıl yapılır, çeşitleri nelerdir araştırdık. İşte 3D tırnak modası hakkında her şey...

Yeni yılda farklı tasarımlarla moda dünyasını alt üst eden manikür modelleri, bugünlerde 3 boyutlu desenleriyle sosyal medyanın ilgi odağı haline geldi. Çiçeklerin, sevilen yemeklerin hatta çizgi film karakterlerinin protezlerle tırnaklara yapıştırılmasıyla yapılan bu trend, manikür salonlarında kuyruk oluşmasına sebep oldu.

Uzun süre kalıcı ve kırılmaz tırnaklara işlenen modeller artık sanata dönüştü. Uzman manikürler tarafından geliştirilerek farklı modeller ortaya çıkarılan ve yapılması saatler süren 3D manikür, Uzak Doğu'daki kadınların da ilgi odağı haline geldi.

Bakıldığında renkli ve şık görünse de yaptıranlar tarafından kullanışlı olmadığı söyleniyor.

Ojenin kalıcılığı nasıl arttırılır?

İLİŞKİLİ HABER

Ojenin kalıcılığı nasıl arttırılır?
İspanyol stili makyaj nedir?

İLİŞKİLİ HABER

İspanyol stili makyaj nedir?
Kaşları sabunla doldurma tekniği nedir?

İLİŞKİLİ HABER

Kaşları sabunla doldurma tekniği nedir?
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0