Son zamanların en popüler kalıcı fondötenlerinden biri olan Estée Lauder markasına ait Double Wear’ı sizler için inceledik. İşte Estée Lauder Double Wear fondötenin ayrıntılı incelemesi…

Günlük makyajınızın kalıcı olması ve cildinizi güneşten korumak için birden fazla ürün kullanmanıza gerek yok. Dünyaca ünlü kozmetik markası Estée Lauder, içerisinde 30 SPF içeren aynı zamanda 24 saat kalıcılığı olan fondöten üretti. Sizler için  bu fondöteni detaylı bir şekilde inceledik.

İşte Estée Lauder Double Wear fondöten...

- Fondötenin ilk başta yapısı kalın gibi görünse de ıslak bir sünger yardımıyla uygulandığında istediğiniz inceliği elde edebilirsiniz.

- Ürünün bir diğer olumlu özelliği ise uzun süre kalıcı olmasıdır. Üzerinde 24 saat kalıcı olduğu söylense de 48 saate kadar dayandığı kullanıcılar tarafından test edilmiş.

- Özel günlerin vazgeçilmezi haline gelen bu fondöten kuru ciltler için pek de uygun değildir. Mutlaka kullanmadan önce bir nemlendirici uygulanmalıdır.

- İçerisinde bulunan 30 SPF sayesinde, güneş koruyucu kullanmanıza gerek kalmayacak.

- 5 farklı renk seçeneği ile kolayca cildinize uygun renk tonunuzu bulabilirsiniz.

- Fondötenin ambalajı pek de sevilmemiş. Dökülerek kullanılan bir şişesi olan bu ürün çok fazla kullanmanıza çabuk bitmesine yol açabilir.

- Ancak ürünün kapatıcılığı oldukça başarılı. Tüm sivilce izlerini, lekeleri, gözaltı morluklarını kolayca örtebilirsiniz.

Ürünün şuanda raf fiyatı 230,00 TL’dir.

İLİŞKİLİ HABER

Wet n Wild Au Naturel far paleti inceleme

İLİŞKİLİ HABER

Garnier Nem Dengesi krem inceleme

İLİŞKİLİ HABER

Gelin saçı yaptırırken nelere dikkat edilmeli?

İLİŞKİLİ HABER

Mac Russian Red ruj incelemesi

İLİŞKİLİ HABER

Rival yağ ile La Mer Renewal yağın karşılaştırması

İLİŞKİLİ HABER

Maybelline'den mutlaka alınması gereken 4 ürün

İLİŞKİLİ HABER

Kapatıcılığı en yüksek fondötenler

BİR YORUM YAPIN 2

gulnaza 4 yıl önce

cok guzal banda istihorum ama nardan bolcam

Hatice Yıldırım 4 yıl önce

Uzun zamandır bir dermokozmetik markası olan Pharmaceris in fondötenini kullanıyorum çok memnunum fiyatı da bu ürünün yarısı kadar,tavsiye ederim.

Toplam 1 beğeni