Yaz sezonunun en popüler makyaj trendleri nelerdir, sizler için araştırdık. İşte 2018 Yaz Sezonunun en popüler makyaj trendleri...

Geçtiğimiz senelerde popüler olan makyaj trendleri, bu sene yerini başka trendlere bırakıyor. Porselen ciltlerin tarihe karışmasıyla birlikte sağlıklı ışıldayan ciltler ön plana çıkıyor. Bu sezon, sizi kalıplara sokmadan, kendinizle barışık olacağınız ve kendi güzelliğinizi ön plana çıkaracağınız bir makyaj anlayışı moda. 

İşte 2018 Yaz Sezonunun en hit makyaj trendleri:

1- AYNA CİLT

2018 Yaz Sezonunun en popüler makyaj trendleri

Kontürleme işlemine 2018 Yaz Sezonunda tamamen veda edildi. Bunun yerine dengeli ve sağlıklı bir ışıltı ile parlayan ciltler moda oldu. Kendi cildinizi daha canlı ve sağlıklı göstermek için yapacağınız ufak dokunuşlar, sezonun en trend makyajları arasında.

2- ENERJİK BAKIŞLAR

2018 Yaz Sezonunun en popüler makyaj trendleri

Son zamanlarda iyice hayatımıza giren elektrik tonları, makyajda da kendini gösteriyor. Elektrik tonlarında yapacağınız göz makyajınız ile bakışlarınıza enerji katabilir ve farklı makyaj tarzınızla kendinizden söz ettirebilirsiniz.

3- RORANGE

2018 Yaz Sezonunun en popüler makyaj trendleri

Kırmızı halıda sıkça gördüğümüz ve büyük bir ivme kazanan Rorange rengi, yazın en popüler renklerinden olmaya aday! Dikkat çekici kırmızı ve enerjik turuncu ikilisinin karışımı olan bu renk, hem makyajınızı renklendirecek hem de sıcak yaz günlerinde bronz teninize harika uyum sağlayacak.

4- YOĞUN ALLIK

2018 Yaz Sezonunun en popüler makyaj trendleri

Geçtiğimiz sezonun popüler uygulaması kontürleme işlemi, bu sezon yerini allıklara bırakıyor. Baharın taze renklerini makyajınıza yansıtmanızda yardımcı olacak allıklar, elmacık kemiklerinize avangart bir etki verecek.

5- YÜKSEK DOZ HIGHLIGHT

2018 Yaz Sezonunun en popüler makyaj trendleri

Bu sezon, sadece nemli bir cilt ve ufak highlight dokunuşları ile yetinecek değil. Rihanna'nın yaptığı gibi bumerang şekilli ekstrem highlighterlar, bu yaz vazgeçemediğiniz makyaj adımlarından biri olacak.

İLİŞKİLİ HABER

150 TL'ye 3 farklı kombin önerisi

İLİŞKİLİ HABER

Arap makyajı nasıl yapılır?

BİR YORUM YAPIN 0