Her kadının makyaj koleksiyonunda mutlaka bulunması gereken kırmızı ruj, dudakları kalın ve dolgun gösterir. Ancak bazen sürerken yapılan yanlışlar kötü bir görüntü oluşturmanıza sebep olabilir. Sizler için kırmızı ruj sürmenin tekniklerini araştırdık. İşte kırmızı ruj sürmenin incelikleri...

Kozmetik dünyasına adını altın harflerle yazdıran kırmızı ruj, günün şık kadını olmak isteyenlerin bir numaraları tercihleri arasında yer alıyor. İster gece, ister gündüz makyajında kullanarak dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz. Peki kırmızı ruj sürmenin inceliklerini biliyor musunuz? 

İşte tüm ayrıntıyla kırmızı ruj sürmenin teknikleri:

Kırmızı ruju sürmeden önce, aynı renk bir dudak kalemi ile dudaklarınızın çevresini oluşturun. Böylelikle dolgun gözükmesini sağlayabilir ve kalıcılığını arttırabilirsiniz.

Eğer kırmızı ruj tercih ettiyseniz, bronz allık ve kahve tonlarında göz makyajı yapabilirsiniz.

Mat bir görünüm elde etmek istiyorsanız, yüzünüze kullandığınız pudrayı fırça yardımıyla dudaklarınızın üzerinden hafifçe geçin.

Sahip olunan kırmızı rujları doğrudan lipstick şeklinde uygulamaktan ziyade, bir ruj fırçasıyla bu işlemi gerçekleştirmek iyi sonuçlar alınmasına yardımcı olacaktır.

Kırmızı ruj sürmeden önce mutlaka dudaklara peeling ve nemlendirme işlemi yapmalısınız. 

İLİŞKİLİ HABER

Gamze neden olur?

İLİŞKİLİ HABER

Cildin rengini açan doğal kür tarifi

İLİŞKİLİ HABER

Sonbaharda gardırobunuzda olması gerekenler

İLİŞKİLİ HABER

2018 yılının trend nikah elbiseleri

BİR YORUM YAPIN 2

Hae Soo 3 yıl önce

bilgileriniz cok guzel...sizden bir sey isteyeceyim...lutfen KANAL 7 ekibine soyleyin ASKA YOLCULUK/MOON LOVERS dizisinin lutfen 2-ci sezonunu da dublaj etsinler.ALLAH RIZASI ICIN BUNU YAPIN.Ben bunun icin ALLAHA yalvariyorum.Lutfen manyakmidir-nedir DEMEYIN...YALVARIYORUM...LUTFEN.Internetde de nekadar ararsam arayim bulamiyorum...LUTFEN... ALLAHIN adini verdim lutfen bu isteyimi yerine ''GETIRIN''.

Toplam 1 beğeni

Kim nana 1 yıl önce

Evet yaaa

Toplam 0 beğeni