Güneş lekeleri, iltihaplı sivilcelerden kalan lekeler, siyah nokta sonrasında oluşan renk eşitsizlikleri ya da daha birçok sebepten dolayı ciltte oluşan lekeleri giderecek adeta cildin renk tonunu eşitleyen mucize krem Expigment hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. Expigment krem nasıl kullanılır? Expigment krem fiyatı ne kadar? Expigment kremin yan etkileri nelerdir? öğrenmek için geç kalmayın.

Lekeleri geçirme konusunda adeta uzman olan Expigment krem, daha çok deri yüzeyinde bulunan lekeleri geçirmek için kullanılır. Derinin üst tabakasında yani güneş lekeleri, çil, sivilce izi ya da koyu renkte oluşan halka gibi izleri başarılı bir şekilde geçiren bu krem son günlerde sosyal medyanın dilini düştü. Kadınların merak ettiği ve özellikle ciltte bulunan lekeleri gidererek kısa sürede pürüzsüz bir cilde kavuşmayı hayal edenler için mucize olan Expigment krem, bildiğiniz tüm ürünleri unutturacak türden. Eczanelerde reçete ile satılan bu kremle güzelliğinize gölge düşüren tüm lekeleri anında yok etmeye ne dersiniz?

İLİŞKİLİ HABERBenzamycin Topikal Jel sivilce kremi ne işe yarar? Benzamycin krem nasıl kullanılır, fiyatı?

Etken maddesi Hidrokinon olan Expigment krem, iki farklı şekilde raflar yer alıyor. Bir tanesi yoğunluk derecesi %2 diğeri ise %4 'tür. Bu ayrım ise lekelerin büyüklüğüne ve uzman doktorunuzun önerisine göre değişiyor. İçerisinde bulunan maddenin harekete geçmesiyle beraber cildin renk tonunun açıldığını görebilirsiniz.

Expigment Krem nasıl kullanılır?

Sadece güneş lekesi yada çil gibi sorunları yok etmekle kalmayıp sivilce lekeleri gibi küçük şeyleri de ortadan kaldırmada oldukça başarılı olan Expigment krem, çok etkili olmasıyla da kısa sürede bu izlerden kullanabilirsiniz. Ancak bu krem kesinlikle yazın kullanılmamalıdır. 

İLİŞKİLİ HABEREn etkili ve en iyi sivilceleri geçiren eczanedeki kremler 2021

EXPİGMENT KREM NASIL KULLANILIR?

Expigment kremi lekelerinizi geçirmek için kullanacaksanız gün içerisinde 2 defa kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak kremi kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Kremi kullanmadan önce bölgenin ıslak olmamasına ve tamamen hijyenik olmasına özen göstermelisiniz. Kremi sürdükten hemen sonra en az 2 dakika kadar ovalayın. Lekenin gitmesi için en az 2 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanmalısınız.  Eğer ilk 2 ay içerisinde gözle görülür bir değişiklik yok ise mutlaka krem kullanımı bırakılmalı ve doktorunuza durumu danışmalısınız.

EXPİGMENT KREM FİYATI

İLİŞKİLİ HABEREn etkili ve en iyi leke giderici eczanedeki kremler 2021

EXPİGMENT KREMİN FİYATI NEDİR?

EXPİGMENT KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Expigment kremi fiyatı,  kremin çeşidine göre değişmektedir. Expigment %2 satış fiyatı 15,21TL’dir. Expigment %4 satış fiyatı ise 16,26 TL'dir.

İLİŞKİLİ HABER

Golf trendi nedir? Modaya yön verecek golf trendi...

BİR YORUM YAPIN 703

Yağmur 1 hafta önce

Merhabalar ben 3 ay önce sivilce tedavisi için ilaç kullandım ve bıyık bölgemde kararma oluştuğunun farkettim ilacı bıraktıktan sonra ise expigment şeke kremini aldım sürdüm bir haftadır kullanıyorum cildimin rengi değişti kırmızı oldu yani ne zaman geçer yada ne zaman etkisini görürüm bilmiyorum

Havva 1 hafta önce

1 aydır kullanıyorum günde 2 defa kulanmam gerekken 1 defa kullanıyorum yinede çok faydası ni gördüm

Toplam 1 beğeni

Təranə 1 hafta önce

yaz aylarda istfade ede bilerem?

kübra 2 hafta önce

vücut içinde uygulanabılırmı yoksa yanlızca yüz içinmi bilgisi olan yazabılırmı teşekkurler

C.ok 2 hafta önce

Bir haftadır sürüyorum yüzümü çok kararttı simsiyah oldu

Toplam 2 beğeni

Gül 2 gün önce

Kesinlikle güneş görmemesi gerekiyor gece sürülüp sabah ta arındıtılıp nemlendirilmeli diye biliyorum ona dikkat edin tabi siz yine de uzman birine sorun bence :)

Toplam 0 beğeni

Serap 5 gün önce

Benimde öyle ya daha 3 gün oldu kullanali neden böyle oldu bilen varmı

Toplam 0 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun