Expigment krem ne işe yarıyor? Expigment krem nasıl kullanılır? Expigment krem fiyatı

29 Ağustos 2020, 08:11
Expigment krem ne işe yarıyor? Expigment krem nasıl kullanılır? Expigment krem fiyatı

Güneş lekeleri, iltihaplı sivilcelerden kalan lekeler, siyah nokta sonrasında oluşan renk eşitsizlikleri ya da daha birçok sebepten dolayı ciltte oluşan lekeleri giderecek adeta cildin renk tonunu eşitleyen mucize krem Expigment hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. Expigment krem nasıl kullanılır? Expigment krem fiyatı ne kadar? Expigment kremin yan etkileri nelerdir? öğrenmek için geç kalmayın.

Lekeleri geçirme konusunda adeta uzman olan Expigment krem, daha çok deri yüzeyinde bulunan lekeleri geçirmek için kullanılır. Derinin üst tabakasında yani güneş lekeleri, çil, sivilce izi ya da koyu renkte oluşan halka gibi izleri başarılı bir şekilde geçiren bu krem son günlerde sosyal medyanın dilini düştü. Kadınların merak ettiği ve özellikle ciltte bulunan lekeleri gidererek kısa sürede pürüzsüz bir cilde kavuşmayı hayal edenler için mucize olan Expigment krem, bildiğiniz tüm ürünleri unutturacak türden. Eczanelerde reçete ile satılan bu kremle güzelliğinize gölge düşüren tüm lekeleri anında yok etmeye ne dersiniz? 

Etken maddesi Hidrokinon olan Expigment krem, iki farklı şekilde raflar yer alıyor. Bir tanesi yoğunluk derecesi %2 diğeri ise %4 'tür. Bu ayrım ise lekelerin büyüklüğüne ve uzman doktorunuzun önerisine göre değişiyor. İçerisinde bulunan maddenin harekete geçmesiyle beraber cildin renk tonunun açıldığını görebilirsiniz.

Expigment Krem nasıl kullanılır?

Sadece güneş lekesi yada çil gibi sorunları yok etmekle kalmayıp sivilce lekeleri gibi küçük şeyleri de ortadan kaldırmada oldukça başarılı olan Expigment krem, çok etkili olmasıyla da kısa sürede bu izlerden kullanabilirsiniz. Ancak bu krem kesinlikle yazın kullanılmamalıdır. 

EXPİGMENT KREM NASIL KULLANILIR?

Expigment kremi lekelerinizi geçirmek için kullanacaksanız gün içerisinde 2 defa kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak kremi kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Kremi kullanmadan önce bölgenin ıslak olmamasına ve tamamen hijyenik olmasına özen göstermelisiniz. Kremi sürdükten hemen sonra en az 2 dakika kadar ovalayın. Lekenin gitmesi için en az 2 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanmalısınız.  Eğer ilk 2 ay içerisinde gözle görülür bir değişiklik yok ise mutlaka krem kullanımı bırakılmalı ve doktorunuza durumu danışmalısınız.

EXPİGMENT KREM FİYATI

EXPİGMENT KREMİN FİYATI NEDİR?

EXPİGMENT KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Expigment kremi fiyatı,  kremin çeşidine göre değişmektedir. Expigment %2 satış fiyatı 13.30 TL’dir. Expigment %4 satış fiyatı ise 13.56 TL'dir.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
349 Yorum Var
 • Deniz 2 gün önce Şikayet Et
  Expigment kremi 2 yada 3 defa kullandım ilk kullandığımda kızardı 2 gün geçmedi sonra madacassol sürdüm kızarıklik geçti 1 hafta sonra yine sürdüm aynı şekil kizardı geçti sonra yine sürdim bu sefer anlımın ortasinda kücük biyer su topladı soydum ve çok kötü duruyo nasıl geçer bilmiyorum silverdin kullansam geçermi ve iz kalır diye çok korkuyorum
  Cevapla
 • Buse 1 hafta önce Şikayet Et
  Kremi uzun zamandır kullanıyorum (%4). İlk uygulamalarda kızarıklık ve soyulma yapıyor. Kullandıkça kızarıklık olayı azalıp, renk açma yönünde bir eğilim gösteriyor. Cilt üzerindeki benlerin dahi rengini açıyor. Kullanmak isteyenlere tavsiyem, dozunu iyi ayarlasınlar. Eğer leke veya iz görünen bir bölgede ise, oluşan kızarıklıktan dolayı hoş bir görüntü olmuyor. Aksine geçiçi olarak, var olan izin daha belirgin ve daha kızarık olmasına yol açıyor. Fakat çok büyük bir tahriş ve deforme yoksa endişe edip kremi uygulamayı bırakmayın. Çünkü EXPİGMENT zamanla etkisini gösterip, uygulanan bölgedeki iz veya leke sorununu gideriyor, daha doğrusu rengini açıyor.
  Cevapla
 • Kardelen 2 hafta önce Şikayet Et
  Arkadaşlar bu tarz kremler Tavsiye etmeylebolmuyor..Herkesin yüzünde aynı etkiyi göstermez.Birisine iyi gelebilir diğerine kötü gelebilir..Birisinde alerjik reaksiyon gösterebilir,, Bazılarınızda olduğu gibi domates gibi de olabilirsiniz..Cildiyeye görünmeden,kulaktan duyma haberlere inanmayın..Ben yaşadım kimsenin yaşamasını istemem..Çünkü psikolojiniz çok bozuluyor ❤️
  Cevapla
 • Neslihan 1 ay önce Şikayet Et
  Yeni kullanmaya başladım..domates gibiyim şu anda.Biraz tedirgin oldum açıkçası..Dr. um başka bir krem daha verdi gece kullanmamı söyledi.Dönüşümlü olarak kullanacağım.bir gece bu kremi diğer gece diğerini..gündüz güneş koruyucu kullanıyorum..Geçermi acaba bu domates halim??
  Cevapla
 • Buse 1 ay önce Şikayet Et
  Salam.Bu krem kizariklik yaparsa normal haldimi gecermi?
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun