Expigment krem ne işe yarıyor? Expigment krem nasıl kullanılır? Expigment krem fiyatı 2023

Güneş lekeleri, iltihaplı sivilcelerden kalan lekeler, siyah nokta sonrasında oluşan renk eşitsizlikleri ya da daha birçok sebepten dolayı ciltte oluşan lekeleri giderecek adeta cildin renk tonunu eşitleyen mucize krem Expigment hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. Expigment krem nasıl kullanılır? Expigment krem 2023 fiyatı ne kadar? Expigment kremin yan etkileri nelerdir? öğrenmek için geç kalmayın.

Lekeleri geçirme konusunda adeta uzman olan Expigment krem, daha çok deri yüzeyinde bulunan lekeleri geçirmek için kullanılır. Derinin üst tabakasında yani güneş lekeleri, çil, sivilce izi ya da koyu renkte oluşan halka gibi izleri başarılı bir şekilde geçiren bu krem son günlerde sosyal medyanın dilini düştü. Kadınların merak ettiği ve özellikle ciltte bulunan lekeleri gidererek kısa sürede pürüzsüz bir cilde kavuşmayı hayal edenler için mucize olan Expigment krem, bildiğiniz tüm ürünleri unutturacak türden. Eczanelerde reçete ile satılan bu kremle güzelliğinize gölge düşüren tüm lekeleri anında yok etmeye ne dersiniz?

Benzamycin Topikal Jel sivilce kremi ne işe yarar? Benzamycin krem nasıl kullanılır, fiyatı?İLİŞKİLİ HABERBenzamycin Topikal Jel sivilce kremi ne işe yarar? Benzamycin krem nasıl kullanılır, fiyatı?

Etken maddesi Hidrokinon olan Expigment krem, iki farklı şekilde raflar yer alıyor. Bir tanesi yoğunluk derecesi %2 diğeri ise %4 'tür. Bu ayrım ise lekelerin büyüklüğüne ve uzman doktorunuzun önerisine göre değişiyor. İçerisinde bulunan maddenin harekete geçmesiyle beraber cildin renk tonunun açıldığını görebilirsiniz.

Expigment Krem nasıl kullanılır?

Expigment Krem nasıl kullanılır?

Sadece güneş lekesi yada çil gibi sorunları yok etmekle kalmayıp sivilce lekeleri gibi küçük şeyleri de ortadan kaldırmada oldukça başarılı olan Expigment krem, çok etkili olmasıyla da kısa sürede bu izlerden kullanabilirsiniz. Ancak bu krem kesinlikle yazın kullanılmamalıdır. 

En etkili ve en iyi sivilceleri geçiren eczanedeki kremler 2021İLİŞKİLİ HABEREn etkili ve en iyi sivilceleri geçiren eczanedeki kremler 2021

EXPİGMENT KREM NASIL KULLANILIR?

Expigment kremi lekelerinizi geçirmek için kullanacaksanız gün içerisinde 2 defa kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak kremi kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Kremi kullanmadan önce bölgenin ıslak olmamasına ve tamamen hijyenik olmasına özen göstermelisiniz. Kremi sürdükten hemen sonra en az 2 dakika kadar ovalayın. Lekenin gitmesi için en az 2 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanmalısınız.  Eğer ilk 2 ay içerisinde gözle görülür bir değişiklik yok ise mutlaka krem kullanımı bırakılmalı ve doktorunuza durumu danışmalısınız.

EXPİGMENT KREM FİYATI

EXPİGMENT KREM FİYATI

En etkili ve en iyi leke giderici eczanedeki kremler 2021İLİŞKİLİ HABEREn etkili ve en iyi leke giderici eczanedeki kremler 2021

EXPİGMENT KREMİN FİYATI NEDİR?

EXPİGMENT KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

EXPİGMENT KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Expigment kremi fiyatı,  kremin çeşidine göre değişmektedir. Expigment %2 satış fiyatı 41,25 TL’dir. Expigment %4 satış fiyatı ise 42,75  TL'dir.

Yasemin.com ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz... Kullandıktan sonra mutlaka yorum yapın! 

BİR YORUM YAPIN 786

Fadile 1 gün önce

Bunu bikini bölgesine bir faydasını görür müyüm

Gurbet 2 hafta önce

Bu gibi kremler çok dikatli kulanmak gerek .sonrasinda asla guneşe cikmamali. Muhsksk guneş kremi surulmeli sonradinda yoksa lekeler iki jstina koyulasior. Bu kremlerde synen laxer etkisi var yorumlari okudugum kadaryla. Ben ellerime laxer kulandim olmiysn lekeler olustu. Olsn lekekerde koyulasti guneş yuzde elli faktor guneş kremi kulanmadim icin . Onun yerine yuzde 15 faktor kulanmistim

Toplam 1 beğeni

Ayla 2 ay önce

Acaba kaç günde soyulma yapar

Toplam 1 beğeni

Hamide 3 ay önce

Herkese merhaba yazılan yorumlara istinaden yazıyorum günde 2 kere kullanılabilir demiş ama kesinlikle gündüz kullanmayın güneş görmemesi gerekiyor gece yatarken sürülmeli sabah sürülen bölge sabun ile yıkanmalı ve üstüne güneş koruyucu sürülmeli bu şekilde kullanmazsanız eğer var olan lekeleriniz azalmak yerine daha çok artacaktır.

Toplam 7 beğeni

Buket 3 ay önce

Denemek için koluma ince şerit halinde sürdüm daha ilk kullanımdan itibaren bölgede hafif beyazlama oldu çok iyi krem. %4lük aldım

Toplam 1 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun