Kır düğünlerinde tercih edilen gelinlikler de çok abartılı olmadığı için saç modelleri de bu sadeliğe ve kır düğünü konseptine uygun olmak durumunda. Kır düğünü için saç modelleri araştıran gelin adaylarının ilgisini çekecek, birbirinden farklı, şık ve zarif kır düğünü saçlarını derledik!

Gelin saçı modellerinde artık sımsıkı toplanmış balerin topuzlar, abartılı düzeyde krepe atılmış kabarık saçlar  çoktan tarihe karıştı. Gelin adayları tercihini daha doğal görünen saç modellerinden yana kullanıyor. Özellikle kır düğünlerinde gelin saçı modeli çok daha fazla önem taşıyor. Çünkü hafif bir rüzgar bile  bazı saç modellerinin bozulmasına sebebiyet verebiliyor. Bu nedenle kır düğünü saç modelleri 2021 modasına baktığınızda natürel ve abartı barındırmayan saç tasarımlarının karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Uzun saçlara sahip olanlar için alternatiflerin çok daha fazla olduğunu belirtmek lazım.

İLİŞKİLİ HABERGelin makyajı nasıl olmalı? Kusursuz gelin makyajı için 10 öneri

Örgülü saç modelleri gelin başı olarak daha fazla ilgi görmeye başladı. Bunun yanı sıra su dalgası görünümlü açık saçlarla evlenen gelinlerin sayısı da bir hayli fazla! Ancak kısa saçlara sahip olan gelin adayları da saçlarının dağılması riski olmadan gönlünce model seçimi yapabiliyor.

İLİŞKİLİ HABERGelin olmadan önce cilt bakımı nasıl yapılır? Düğün öncesi kusursuz cilt bakım önerileri

Gelin saçı yaptıracağınız zaman en önemlisi gelinliğinizin modelini göz önünde bulundurmalısınız. Eğer straplez bir gelinlik seçeceksiniz 2021 gelin at kuyruğu saç  modellerine göz atmalısınız. Ayrıca atkuyruğu modellerinde en güzel tasarımlar vardır.

2021 KIR DÜĞÜNÜ GELİN SAÇ MODELLERİ NELER?

Gelin başı örgü saç modeli olarak saçları toplu bir şekilde örgü tasarımı ya da tepeden dolanan örgüler oldukça dikkat çekmektedir. Hareketli ve güzel bir sezon gelinlerin de yüzünü güldürecek.

Dağınık topuz gelin saç modeli 2021 sezonunda yine farklı dalga şeklinde toplu tasarımlar karşınıza geliyor. 2019 kır düğünü gelin saç modeli olarak 1980 senesinde Türk filmlerinde de çok dikkat çeken dalgalı açık saç tasarımları yer almaktadır.

İLİŞKİLİ HABER

En güzel meyve sıkacağı modelleri 2021

BİR YORUM YAPIN 0