Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen ve Metin Şen evliliklerini kurtarabilecek mi?

Fenerbahçe'nin efsanevi başkanı Ali Şen'in oğlu Metin Şen ve Aslı Şen'in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları iddia edilmişti. Evlerini ayıran ve birbirlerini takipten çiftin evliliklerini kurtarmak için çabaladığı ortaya çıktı.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden biri olan Aslı Şen, geçtiğimiz haftalarda umreye gitmişti. Arka fona kabeyi alarak el kreminin reklamını yapan Şen, uzun bir süre sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu. Eleştiri oklarının hedefi haline gelen Şen, sosyal medya kullanıcıları tarafından yerden yere vuruldu. "Reklam yaptı diyenlere... İlk ziyaretimde yaşadığım mucize ardından kurdum markamı" diyerek kendisini savunan Şen, bu kez evliliğindeki sorunlarla gündeme geliyor.

Aslı Şen

Aslı Şen

22 yıldır Metin Şen ile evli olan Aslı Şen'in boşanma kararı aldığı iddia edildi. Bir süredir evlerini ayırdıkları öne sürülen ünlü çift sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakması bu iddiaları güçlendirdi. Bu ayrılığa sebep olan şeyin ise Aslı Şen'in uzun yıllardır küs olduğu eltisi Begüm Şen ile Metin Şen'in ABD'de buluşması olduğu söylendi. Eşinin bu ziyaretine sinirlenen Aslı Şen'in sallantıda olan evliliğini bu olayla tamamen bitirmek istediği iddia edildi. 

Aslı Şen ve Metin Şen

Aslı Şen ve Metin Şen

Hakaret ya da bağırma şeklinde kavga etmek yerine birbirleriyle iletişimi kestiği öğrenilen çiftin, çocuklarıyla dahi ayrı vakit geçirdiği öğrenildi. Metin Şen'in oğulları Batu ve Berke'yle bu süre zarfında Fransa'nın gözde kayak merkezinde tatil yapmaya gittiği ve Aslı Hanım'ın onlara katılmadığı ortaya çıktı. 

Aslı Şen ve Metin Şen

Aslı Şen ve Metin Şen

ASLI ŞEN'DEN İMALI PAYLAŞIM!

Eşi ve oğlunun gidişiyle yalnız kalan Aslı Şen'in bu süreçte en büyük desteği dostlarından gördü. Cemiyet hayatının tanınan isimleri Eda Kosif, Ebru Ceylan, İpek Varol ve Doğal Mesudiyeli, Şen'i bir saniye olsun yalnız bırakmadı. Arkadaşlarının yüzünü güldürmek isteyen ünlü isimler, Şen'i yurt dışına tatiline götürdü. Arkadaşlarıyla moral depolayan Şen, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak "Sizdeki üç şeyi görebilen insanlara güvenin... Gülüşünüzün ardındaki kederi, öfkenizin ardındaki sevgiyi ve sessizliğinizin ardındaki nedeni" şeklinde imalı ifadeler kullandı.

Aslı Şen ve Ali Şen

Aslı Şen ve Ali Şen

ASLI ŞEN VE METİN ŞEN BARIŞIYOR MU?

Ayrılacaklarına kesin gözüyle bakılan ve birbirlerine imalarda bulunan çift, tüm bu yaşananlara rağmen evliliklerini kurtarmaya karar verdi. Çocuklarının etkilenmesini istemeyen ünlü çiftin, sömestr tatilinde ailece zaman geçirmek istedikleri ve evliliklerinin bitmemesi için uğraştıkları iddia edildi. 

Aslı Şen ve Metin Şen boşanmaktan vazgeçti

Aslı Şen ve Metin Şen boşanmaktan vazgeçti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Mabel Matiz'in "Antidepresan" şarkısını bir de ondan dinleyin

Kumar borçları yüzünden perişan olmuştu! Serdar Ortaç denize sıfır yalı istiyor

İLİŞKİLİ HABER

Kumar borçları yüzünden perişan olmuştu! Serdar Ortaç denize sıfır yalı istiyor
Hamama böyle gideni bir daha göremezsiniz! Nusret güneş gözlüğüyle hamam keyfi yaptı

İLİŞKİLİ HABER

Hamama böyle gideni bir daha göremezsiniz! Nusret güneş gözlüğüyle hamam keyfi yaptı

BİR YORUM YAPIN 9

suzan 1 hafta önce

Allah herkesin Allahı günah işlemek Af dilemek insanlara mahsus kimin sonunun nasıl olacağı belli değilken böyle kırıcı yorumlar yapmak doğru değil. kalbinde nasıl neler yaşadığını kim biliyor Allahtan af dilemediğini kim biliyor. Allahın merhameti hepimizin üzerine olsun..

Toplam 1 beğeni

Yusuf 1 hafta önce

Hanım efendi anlaşılan bunalıma girmiş ve çaresizligini allaha yakın olup ondan dua ile yardım istemiş ama allah c.c bir ayetinde buyurduğu gibi gemide seyahat edenlerin bir fırtına ya tutulduğu zaman tövbe edip kurtulmaları için dua edip söz verdiklerini ancak fırtına geçip karaya çıktıklarında o sözlerini unutup günah işlemeye devam ettiklerini beyan etmektedir. Bu da herkes için bir imtihandır.

Fehmi 1 hafta önce

Allahın evine karşı aşağılayıcı harekette bulunursan Allah'ta işte böyle evini yerle yeksan eder. Muhakkak ki güç ve kudret sahibi Allah'tır.

vatan 2 hafta önce

artık umre yada haccın türkler için bir islamlığı kalmadı bana göre tamamen gösteriş ve desinler oldu sabah eşarplı bir fotoğraf kabe deyim akşam şampanya bardağı ile istanbul gecelerindeyim. ALLAHın evi bu kadar ayak altı yapılacak bir yer değil. suudiler neden buna özen göstermiyor

Toplam 1 beğeni

Mustafa 2 hafta önce

Niye kötü haber olsun ki.

Yorumların Tümünü Okuyun