Mutfakta az zaman geçirmek için pratik yöntemler

10 Mart 2020, 16:57
Mutfakta az zaman geçirmek için pratik yöntemler

Mutfakta zaman geçirmekten veya yemek yapmaktan keyif alıyor olsanız dahi yorgun hissettiğiniz zamanlarda mutfaktan uzak kalmak isteyebilirsiniz. Mutfakta daha az zaman geçirmek mümkün mü? Merak ettiğiniz bu sorunun yanıtını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz...

Mutfakta fazla zaman harcayan ve bu durumdan şikayetçi olan kadınlara, müjdeli haber ünlü şef Rachael Ray'dan geldi. Ray'ın 'çöp kasesi' yöntemiyle mutfağınızdaki dağınıklıktan kurtulup zamandan tasarruf etmeniz mümkün olabiliyor. Peki, çöp kasesi yöntemi size ne gibi katkı sağlar? Mutfakta çok vakit harcayanlar için ideal bir yöntem olabilir mi? Merak ettiğiniz soruları sayfa içeriğinde bulabilirsiniz. Çöp kovasında su birikmesine nasıl bir önlem alınır? sorusuna yanıt arıyorsanız, tıklayın

Ünlü şef Rachael Ray

ÜNLÜ ŞEF RACHAEL'DEN ÇÖP KASESİ YÖNTEMİ;

Yemek hazırlarken soyulan sebzelerin hepsini çöp kasesi içine soyarsanız hem etraf dağılmaz hemde yemeğiniz bittiğinde toplu bir şekilde çöpe atarsınız. Bu sayede zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Çöp kasesi yöntemi nedir

Hızlı hızlı yemek yaparken geri dönüşüm için kullanılan çöplerle normal atıkları birbirinden ayırt etmek konusunda zorlana bilirsiniz. Çöp kasesi sayesinde daha sonra ayrıştırma yapabilirsiniz.

Mutfakta fazla zaman harcamamak için ne yapılır

Yemek yaparken kullandığınız mutfak gereklerini de çöp kasesi içerisinde biriktirirseniz mutfağın dağılmamasını ve kirlenmemesini sağlamış olursunuz.

Mutfakta fazla zaman harcamamak için ne yapılır

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar