Sen Çal Kapımı 6. bölüm ilk fragmanı geldi! Sen Çal Kapımı dizisinin konusu nedir?

13 Ağustos 2020, 13:05
Sen Çal Kapımı 6. bölüm ilk fragmanı geldi! Sen Çal Kapımı dizisinin konusu nedir?

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerini paylaşacağı 'Sen Çal Kapımı' büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Peki Sen Çal Kapımı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Çal Kapımı dizisinin konusu nedir? İşte sorunun yanıtı:

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda'ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİ 6. BÖLÜM FRAGMANI

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNİN DETAYLARI

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturacağı ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı “Sen Çal Kapımı” dizisi FOX TV'de çok yakında ekranlara geldi. Bir yaz dizisi olduğu bilinen Sen Çal Kapımı dizisinin yapımcılığını ise MF Yapım üstlendi.  Sen Çal Kapımı dizisinin ilk bölümünün ekranlara gelmesinin ardından 2. yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Dizinin 2. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı anda sayfamızda yer alacak.

Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel’in çiçekçi bir kızı Kerem Bürsin'in ise holding sahibinin oğlunu canlandırması sosyal medyanın diline düşmüştü. Çiçekçi kızı canlandıran Erçel, dizideki en yakın arkadaşlarıyla sette bu pozları verdi.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU AÇIKLANDI

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e; dizide Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Bige Önal, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi isimler eşlik edecek.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Haziran'da İstanbul'da başlaması planlanan romantik komedide hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda'ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

SEN ÇAL KAPIMI İLK FRAGMAN

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar