Bahar Kapıda bu hafta Tekirdağ oyunlarını ve lezzetlerini sunuyor

Her hafta ülkemizin birbirinden farklı kültürlerini gözler önüne seren Bahar Gelir ve ekibi bu hafta Tekirdağ'a konuk oluyor. Bahar Gelir'in başarılı sunumuyla Tekirdağ insanının samimiyeti ve hayat hikayesi izleyiciyle buluşurken aynı zamanda kadim şehrin lezzetli yemekleri ve geleneksel oyunları da gözler önüne seriliyor.

Türkiye'nin dört bir köşesini ekranlara taşıyana Bahar Kapıda'nın başarılı sunucusu Bahar Gelir ve ekibi bu hafta, Anadolu'nun güzide toprakları Tekirdağ'da ağırlanıyor. Tekirdağ'ın yöresel yemekleri, kıyafetleri ve oyunları Bahar Gelir'in başarılı sunumuyla ekrana getiriliyor. Buraları tanıtan Gelir, ilk olarak roman havasıyla Tekirdağ'ın nefesini soluyor.

Bahar Gelir

Bahar Gelir

GELİN ÇIKARMA ANLARINDA DUYGULANDIRDI

Gelir, Tekirdağlı hanımlarda sergilediği roman havası performansından sonra ünlü sunucunun batı kültürü olan bale şovu adeta ekrana kilitliyor. Tekirdağ'da yaygın olan danslara eşlik eden Gelir, Yağcı Köyü'ne uğrayıp yaşlı amcalarla sohbet etmeyi de ihmal etmiyor.

Tüm bunların yanı sıra Tekirdağ düğünlerinde gelin çıkarma törenlerinin nasıl olduğunu merak eden Gelir, yaptığı gelin çıkarma canlandırmasında herkese duygu dolu anlar yaşatıyor.

Tarihiyle milat öncesi çağlara dayanan Tekirdağ, lezzetleri ve oyun havalarıyla Bahar Gelir sunumu ile bu akşam Kanal 7 ekranlarında saat 21.20'de Bahar Kapıda programında...

Nazan Öncel oğlunu evlendirdi, düğüne gidemedi! "Bize de bayram böyle geldi"

İLİŞKİLİ HABER

Nazan Öncel oğlunu evlendirdi, düğüne gidemedi! "Bize de bayram böyle geldi"
Kırgız Köyü Ulupamir Bahar Kapıda’da

İLİŞKİLİ HABER

Kırgız Köyü Ulupamir Bahar Kapıda’da

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0