Yaz sofraları için dekorasyon önerileri

28 Nisan 2019, 08:30
Yaz sofraları için dekorasyon önerileri

Haziran ayı ile birlikte kalabalık yaz sofralarının etrafında toplanmaya başlayacağız. Peki yaz sofralarınız için nasıl bir dekorasyon hazırlama fikrine sahipsiniz? Eğer halen bir düşünceniz yoksa, sizler için önerdiğimiz kalabalık yaz sofralarına özel dekorasyon önerilerimizi takip edin. Böylelikle sofralarınızda hem daha renkli bir görünüm hem de doğal ve taze bir tat elde etmiş olursunuz.

Serin bahçelerinize kuracağınız yaz sofralarınız için son 1 ay... Hafif yemekler, serin içecekler ve dostlarla kurulacak birbirinden renkli sohbetlerinizle oluşturacağınız kalabalık yaz sofralarınızı, daha özel ve daha renkli kılacağınız dekorasyon önerileri mevcut. Bilinen tüm klasik formları bir kenara bırakıp, size sunacağımız 3 dekorasyon önerisini uygulamayı deneyin. Doğanın renkli havası, yaz sofralarınıza yansısın.

Yemek masası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenlere göz atmak için tıklayın...

RENKLİ TAKIMLAR

Yaz sofraları dekorasyonu

Yazın cıvıltısını sofralarınıza taşımak istiyorsanız farklılıklara kapınızı açın. Tabaklarınız için renkli takımlar tercih edin. servislerde Amerikan servisi kullanın. Peçetelerinizi, hazırlamış olduğunuz şık sunumlarla servis edin. Klasikten kaçının.

MİX&MATCH AKIMLI SOFRA DİZAYNI

Mix&match akımı

Daha hareketli ve dinamik bir sofra düzeni için mix&match akımını uygulayın. Birbirine zıt ya da uyumsuz görünen şeyleri birlikte sunun. Düzensiz bir görünüm içerisinde uyumlu takımlar gibi düşünün. Hem farklı hem de daha özgür.

MEYVE DETAYI

Yaz sofrası dekorasyonları

Yaz demek bir yanda da serin meyveler demek. Karpuz, kavun, çilek bu meyveler listesinde akla ilk gelenler arasında yer alıyor. Sofralarınız için sunacağınız içecekleri asitli sıvılardan yana kullanmayın. Onların yerine meyveleriniz ile hazırlayacağınız taze ve serin sıvıları tercih edin. Böylelikle hem daha renkli bir görünüm hem de doğal ve taze bir tat elde etmiş olursunuz. 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar