7 günde karın yağları eritme yöntemleri

14 Şubat 2019, 16:00
7 günde karın yağları eritme yöntemleri

Karın bölgesinde biriken yağlardan 7 günde kurtulmak için dikkat etmeniz gereken adımları sizler için derledik. Peki karın yağlarını eritmek için nelere dikkat etmek gerekir? Karın yağları nasıl gider? 1 haftada karın yağlarını eritmenin yolları...

Çoğu kadının vücudunda en çok rahatsız olduğu bölge, karın çevresinde biriken yağların oluşturduğu görüntüdür. Kilonuzu olduğundan daha fazlası varmış gibi gösteren bu karın yağlarının nasıl yok edileceğini sizler için araştırdık. İşte karın yağlarını gidermenin püf noktaları...

1- DİYET PROGRAMINIZI DEĞİŞTİRİN

İçerisinde tahıllı besinlerin bulunduğu yiyecekler, meyvelerle beraber tüketildiği zaman vücuttaki yağlanma oranını fark edilir derecede arttırıyor. Buna bağlı olarak da 1 haftada kolaylıkla yağ eritebilmek için bu öneriyi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

2- SU İÇMEYİ ALIŞKANLIK HALİNE GETİRİN

Gün içerisinde bol miktarda su içmeye özen gösterin. Böylelikle yemek yeme isteğiniz azalacak, saç ve cilt sağlığınıza katkıda bulunacaksınız.

3- SAĞLIKLI YİYECEKLER TÜKETİN

Miktarı az tüketmeye değil, yiyeceğin sağlıklı olup olmadığından emin olun. Kalorisi bol besinleri tüketmekten kaçınmalısınız.

4- EGZERSİZE ÖNEM VERİN

Kendi kapasitenizin yeteceği nitelikte egzersiz planı yapın. Başlangıçta temel hareketlerden başlayıp, ilerleyen süreçte kademe kademe arttırın. Egzersiz programının içinde bel inceltici hareketlerin bulunmasına muhakkak dikkat edin.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar