Uzanma koltukların nasıl dekore edilir?

Günümüzün son dekorasyon trendlerinden biri olan uzanma koltukları hem sade dekorasyonlara hemde şık dekore edilmiş salonlarınızın havasını değiştirecek.

Sadeleşen ve yalın modellerin öne çıktığı dekorasyon modasında, uzanma koltukları vitrinlerin baş tacı olmaya başladı.

Çeşit çeşit her tarzda ve her eve uyum sağlayabilecek uzanma koltukları tasarım olarak da göze çarpıyor. Peki sizin evinize en uygun model hangisi?

- Klasik Josephine

Şıklığı ve gösterişli tarzı ile yatak odanızda kullanabileceğiniz bu koltuk ince işçilikli tasarımıyla da göze çarpıyor.

-Berjer modeli

Salonların iç dekorasyonun vazgeçilmez parçası olan berjer modelinden esinlenilerek yapılmış ve rahatlık açısından klasik modellere göre daha konforlu.

- Modern tarzın sembolü

Tasarımı ile gözleri  yoran bir model olsa da asıl yapılış amacı 20.yüzyılın efsane mimarlarından Le Corbusier'in atölyesinde 1928 yılında yapılan bir modelin modernize edilmiş hali.

İşte uzanma koltuklarının dekore edilmiş örnekleri;

Doğal diş beyazlatma yöntemleri

İLİŞKİLİ HABER

Doğal diş beyazlatma yöntemleri
Yanık izlerine şifa 3 bitkisel yağ

İLİŞKİLİ HABER

Yanık izlerine şifa 3 bitkisel yağ
Hamilelikte elma tüketmenin faydaları neler?

İLİŞKİLİ HABER

Hamilelikte elma tüketmenin faydaları neler?
Deniz Seki kardeşini evlendirdi

İLİŞKİLİ HABER

Deniz Seki kardeşini evlendirdi
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0