Bookmatch mermer dekorasyonu

16 Haziran 2018, 08:28
Bookmatch mermer dekorasyonu

Yaz ayının yükselen trendi bookmatch mermerle, evinizi yenilemek ister misiniz? İşte sezonun trendi bookmatch mermer dekorasyonu...

Genelde büyük alanlarda tercih edilen bookmatch mermer, evlere modern bir görünüm kazandırıyor. Yaşam alanlarına yumuşak ve minimalist dokunuş yapan bu mermerler, özellikle duvarlarda kullanılıyor. Sizler için bookmatch mermer ile yapabileceğiniz dekorasyon stillerini araştırdık.

Mermerin en çok kullanıldığı yer, kuşkusuz banyolardır. Bookmatch mermeri, banyonuzda kullanarak sade bir şıklığa imza atabilirsiniz. Örneğin, ahşap bir zemin ve sade bir küvet kullandığınız banyoya, bookmatch mermer çok yakışacaktır.

Yatak odanızda farklı bir dekorasyon stili oluşturmak istiyorsanız, bookmatch mermer işinizi görebilir. Sade tercih ettiğiniz yatak odasını takımını, duvarda mermer kullanarak dengeleyebilirsiniz.

Son zamanların dekorasyon trendi olan televizyon arkası kaplama ile bookmatch mermer stilini birleştirebilirsiniz. Duvara astığınız televizyonun arkasını mermerle kaplatarak, salon dekorasyonunuzu modern bir çizgiye ulaştırabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar