Banyo dekorasyonu için farklı öneriler

08 Haziran 2018, 07:39
Banyo dekorasyonu için farklı öneriler

Ufak dokunuşlarla banyonuza bambaşka bir hava katabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte banyo dekorasyonunuz için farklı öneriler...

Sıradan banyolardan sıkıldıysanız, banyonuzu tamamen kişisel zevklerinizle dekore ederek değiştirebilirsiniz. Kendi zevkinize uygun renkler ve banyo aksesuarlarıyla, banyo dekorasyonunuza eğlenceli ve size hitap eden bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sizler için farklı ve ilgi çeken banyo dekorasyonlarını araştırdık.

Dekorasyonda koyu renk seviyorsanız, banyonuzda siyah ve gri gibi renkleri kullanabilirsiniz. Koyu rengin yanında, canlı ve eğlenceli bir renkte seçerek banyonuzu ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Örneğin banyo duvarlarınızı ve lavaboyu gri renk, duşa kabini ise sarı renkte seçebilirsiniz.

Banyoda ahşap detayların kullanımı, modern ve şık bir görünüm oluşturabilir. Sizde lavabo ve küveti açık renk, zemini ise ahşap tercih ederek farklı bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Eğer banyonuzda renkli bir dekorasyon istiyorsanız, mavinin yaydığı ferahlatıcı etkiden yararlanabilirsiniz. Mermer ve zeminleri mavi renkte, lavabo ve dolapları ise daha koyu bir renkte tercih ederek modern bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar