Şık ve pratik Hilton lavabo modelleri ve örnekleri

04 Şubat 2021, 21:10
Şık ve pratik Hilton lavabo modelleri ve örnekleri

Son zamanlarda en çok önerilen banyo lavabo modelleri arasında yer alan Hilton lavabolar, yeni evlenen gelinlerin de ilk tercihi oluyor. Peki Hilton lavabo modellerini bu kadar seçilir kılan nedir? Şık ve pratik Hilton lavabo model ve örnekleri haberimizde derledik.

Banyo dekorasyonlarının son dönem trendleri arasında, Hilton adını taşıyan lavabo modelleri bulunuyor. Özellikle yeni evlenen gelinler tarafından sıkça tercih edilen bu lavabo modellerinin en önemli özellikleri, kullanım kolaylığı ve alan genişliği sağlıyor oluşlarıdır. 3 farklı model tipi bulunan Hilton lavabo modellerinin bir diğer dikkat çeken özelliği ise, tamamıyla banyo tasarımlarına uygun olarak üretilmesidir. Yani alacağınız ürün tam olarak banyolara özel üretim olacaktır. Gömme şeklinde tasarlanan lavaboların modelleri şu şekildedir:

HİLTON LAVABO MODELLERİ 

# 1 RAFLI LAVABOLAR

Tamamlayıcı görevi gören raflı lavabolar, havlu ve kişisel bakım ürünlerin tezgah üzerinde birikmesini önler.

# 2 AYNALI DOLAPLAR

Aynalı modeller, alanın olduğundan daha geniş görünmesini ve şıklık katabilmek için önemlidir. Sadece düz bir ayna kullanmak yerine, ekstra bir depolama alanı da kazanmış olursunuz.

# 3 MİNİMAL

Tamamen küçük banyolar düşünülerek tasarlanan bu model, diğerlerine kıyasla en uygun olanıdır. Tek parça bir şekilde satın alınan bu modeller, hem kullanış hem de alan genişliği sağlamak konusunda faydalıdır.

HİLTON LAVABO MODELLERİ ÖZELLİKLERİ

- Hilton lavabo modellerinin en önemli özelliği, yer kullanımı açısından sağladığı avantajdır. Özellikle küçük banyoya sahip olanlar için idealdir. Hem aynalı hem de bu aynanın dolap olarak kullanılabiliyor olması, aksesuar olarak da kullanımını sağladığı için pratiktir.

- Modern bir görünüme sahiptir. Bu sebeple her tarz dekorasyona şık ve kolay bir uyum sağlar. Geniş depolaması sayesinde, banyo içerisinde az eşya kullanılmasına olanak tanır.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar