2022 ev dekorasyonu renkleri nelerdir? 2022 ev dekorasyonu renkleri

2022'nin yaklaşmasıyla ev dekorasyonunda da yeni trendler belli olmaya başladı. Peki, 2022 ev dekorasyonunda hangi renkler kullanılmalı? 2022'de evlerde renk trendleri neler olacak? 2022 ev dekorasyonu renkleri nelerdir? Dekorasyonda kış renkleri nelerdir? 2022 kış dekorasyonu renkleri nelerdir? İşte yanıtlar...

Aralık ayının son haftasına doğru yaklaşırken yeni yıl heyecanı herkesi etkisi altına aldı. 2022'nin gelişi hem moda dünyasında hem de ev dekorasyonunda çığır açacak yeniliklere imza atıyor. Bu yıl yalnızca stiller ve tarzlarda değil renkler ve desenlerde de yenilikçi bir bakış açısı hakimiyet kazanıyor. Sakin ve durgun kış günlerinde evlerimizde daha fazla vakit geçirdiğimizi düşünürsek dekorasyonda ufak dokunuşlarla yaşam alanımıza estetik bir görünüm katabiliriz. Eğer evinizde köklü bir değişim yapmaktansa detaylarda zarafet oluşturmak isterseniz; renklerin gücünden faydalanabilirsiniz. Gelin, 2022 kış dekorasyonu renklerine birlikte göz atalım.

Kırmızı ev dekorasyonu nasıl yapılır? Kırmızı renk dekorasyonda nasıl kullanılır?İLİŞKİLİ HABERKırmızı ev dekorasyonu nasıl yapılır? Kırmızı renk dekorasyonda nasıl kullanılır?

2022 EV DEKORASYONUNDA HANGİ RENKLER KULLANILMALI?

Yepyeni başlangıçlara adım atacağımız yeni yılda hayatımızın her alanında doğallığın ön planda olacağını söyleyebiliriz. Toprak tonları, yanık turuncular, yağ yeşili ve sıcak sarılar 2022 renklerinde yükselen trendler olarak karşımıza çıkıyor.

Grej nedir? Grej renk salon dekorasyonu nasıl yapılır?İLİŞKİLİ HABERGrej nedir? Grej renk salon dekorasyonu nasıl yapılır?

Doğanın sıcak ve içten yansımalarını sunan 2022 renklerinde aynı zamanda beyaz, sütlü kahve ve krem tonlar da ön plana çıkıyor. 

Eğer dekorasyonda canlı ve dinamik etkilerden hoşlanıyorsanız gökyüzünü geceye boyayan koyu maviler ve asaletin sembolü grilere de şans tanıyabilirsiniz. 

  • TURUNCU RENK EV DEKORASYONU 

Beyinde zihinsel aktiviteleri olumlu yönde etkileyen turuncu, 2022'de en sık karşımıza çıkacak renklerin başında yer alıyor. Kimi zaman gün batımında kimi zaman da sonbahar yapraklarında göze çarpan turuncu, doğanın zenginliğini simgeliyor. Özellikle turuncunun birbirinden farklı tonlarını koltuklarınızda ya da duvarlarınızda kullanabilirsiniz.

Kış mevsiminde evlere sıcaklık katan turuncu renk, hem pozitif etkisiyle bulunduğu alanda konforu misafir edecek hem de estetik duruşuyla evinize farklı bir hava katacak.

  • YEŞİL RENK EV DEKORASYONU

Ormanların ve yaşamın nefesi olan yeşil renk, doğallığıyla bu yıl da evimizin baş köşesinde ağırlayacağımız renklerden biri olacak. Retro ve Rustik tarzlarda sıklıkla kullanılan yeşil rengi özellikle salon ve oturma odalarınızda tercih edebilirsiniz. Dilerseniz berjerlerde ve perdelerde yeşil dokunuşlar yapabilir ya da duvarlarınıza yeşil tonlarını yansıtabilirsiniz. Aynı zamanda yeşil bitkilerle yaşam alanlarınıza hoş bir görünüm verebilirsiniz.

Yeşil özellikle bej ve krem tonlarıyla muhteşem bir uyum yakalamaktadır. Daha sakin ve dingin bir alana ihtiyaç duyuyorsanız yeşil rengi evinize davet etmenizi tavsiye ederiz.

  • TOPRAK TONLARI

Gökyüzüne uzanan heybetli dağların ve yeryüzünün temeli toprakların rengi olan kahve tonları 2022 dekorasyonunda evlerde göz alıcı bir görünüm oluşturacak. Ahşap mobilyalardan yatak örtülerine, halılardan koltuk takımlarına kadar her yerde kullanılabilen toprak tonları her renkle de uyum sağlamaktadır. 

Dilerseniz açık renklerle ya da kırmızı, pembe, turuncu gibi canlı renklerle toprak tonlarını harmanlayabilirsiniz.

İstanbul'da en iyi alkolsüz canlı müzik mekanları nerede?

İLİŞKİLİ HABER

İstanbul'da en iyi alkolsüz canlı müzik mekanları nerede?

BİR YORUM YAPIN 0