Aylin Coşkun'un 4 katlı villası şoke etti: Kıyafetlerim için ayrı bir ev almak istiyorum!

"Evrim Akın ile Ev Gezmesi" programı bu hafta ünlü şarkıcı Aylin Coşkun'un evine gitti. Zekeriyaköy'de 4 katlı bahçe ve havuzlu villasının kapılarını Evrim Akın'a açan ünlü ismin giyinme odası ise görenleri hayrete düşürdü.

Kanal D ekranlarının fenomen programı "Evrim Akın İle Ev Gezmesi", her hafta birbirinden ünlü isimlerin evlerine sürpriz ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Aylin Coşkun'un evine konuk olan Evrim Akın, rengarenk görüntüleri izleyenlerle buluşturdu.

Aylin Coşkun

Aylin Coşkun

Zekeriyaköy'de 4 katlı muhteşem bir villaya sahip olan Coşkun, kameraları tahtında karşıladı. Lüks ve gösterişli villasını siyah ve gold renklerle dizayn eden ünlü şarkıcının evinin her bir detayı izleyenleri ekran başına kilitledi.

Aylin Coşkun evi

Aylin Coşkun evi

Salonunda ve yatak odasında da altın çizgilerini sürdüren Coşkun, giyinme odasına sağmadığını belirterek "Ev küçük manzarası için sevdim" ifadelerini kullandı. Yalnızca gündelik yaşamda giydiği kıyafetler için değil pijamaları için de ayrı bir giyinme odası tasarlayan ünlü şarkıcı, "Yer bana yetmiyor bunun daha fazlası yatak odalarında, tıkıştırıyorum bana kıyafetler için bir ev daha lazım" diyerek sözlerini sürdürdü.

Manzarasıyla göz kamaştıran evinin bahçesinde organik tarım yaptığını ifade eden Coşkun, domates biber ektiğini dile getirdi.

İŞTE AYLİN COŞKUN'UN EVİNDEN KARELER...

Yeliz Yeşilmen isyan etti! 'Evladım dedim o bana ihanet etti, dolandırdı"

İLİŞKİLİ HABER

Yeliz Yeşilmen isyan etti! 'Evladım dedim o bana ihanet etti, dolandırdı"
Gaziantep'te lise öğrencileri depremzedeler için canla başla çalıştı!

İLİŞKİLİ HABER

Gaziantep'te lise öğrencileri depremzedeler için canla başla çalıştı!
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 2

İsrafil 2 ay önce

Sadece israf etmiş

selçuk 2 ay önce

bu almanyada ve belçikadaki türklerden hiçbiri bilim adamı olup da memelkete gelip faydası olmayak mı? Sanatçı taifesinin çoğu ordan. Bi faydaları da yok. Burdaki sanatçı taifesinin de nedense hepsi de oralardan eb alıyor. Hadiseye vergi ver dediklerinde ben belçika vatandaşıyım dedi ya bir de...