Soğuk lipoliz uygulaması nasıl yapılır?

Birbirinden farklı diyet listeleri ve egzersiz hareketleriyle günlerce uğraşıp ancak bir türlü zayıflayamıyorsanız bu haberimiz tam size göre. Son zamanların en popüler zayıflama yöntemlerinden biri olan soğuk lipoliz nasıl uygulanır ve kalıcı mıdır sizler için araştırdık.

"Yasemin.com" ekibi olarak sizler için son dönemde oldukça popüler olan ve Google'da en çok aranan soğuk lipoliz ile zayıflama nedir, vücuda zararı var mıdır ve kalıcı mıdır araştırdık Dr. Nihat Dik Lipliz yöntemi ile bölgesel zayıflama hakkında merak edilen soruları yanıtladı. İşte detaylar...

Soğuk lipoliz, hiçbir cerrahi işlem uygulanmadan yağ hücrelerini dondurarak veya daraltarak vücuttan atılması için yapılan bir zayıflama yöntemidir.

İlk seansta 2 ila 4 cm. incelme sağlayan bu uygulama her bölgeye uygulanabilmektedir. Karın,gıdı,kalça,bel,bacak,sırt ve kollardaki fazla yağları gidermek için uygulanan bu yöntem, Lenf drenaj denilen tedavi ile dondurulan yağların vücuttan atılımı ile gerçekleşiyor. 

PEKİ, BU UYGULAMANIN VÜCUDA BİR ZARARI OLUR MU?

Tedavi uygulandıktan 2 hafta sonra etkileri vücutta görülmeye başlayan bu uygulamanın herhangi bir cerrahi işlem uygulanmadığından vücuda bir zararı bulunmamaktadır. Minimal derece ağrı hissedilen uygulamanın en belirgin sonuçları ise 2 ay içerisinde ortaya çıkıyor.

Teff tohumlu çay ile zayıflama

İLİŞKİLİ HABER

Teff tohumlu çay ile zayıflama
Zayıflatan ayranlı çorba tarifi

İLİŞKİLİ HABER

Zayıflatan ayranlı çorba tarifi

BİR YORUM YAPIN 0