Terayağlı kahve zayıflatır mı? Çatır çatır yağ yakıcı kahve tarifleri

Güne kahvesiz başlayamıyorum diyorsanız hem kahve isteğinizi giderecek hemde formunuzu koruyacak müthiş yağ yakıcı kahve tarifleri ile sizlerleyiz! Estetik açıdan göze hoş gelmeyen fazlalık yağlardan kurtulmak için yapabileceğiniz özel tarifler ile yağlarınızı yok edebilirsiniz. Canan Karatay'ın da önerisi olan tereyağlı kahve ile zayıflama yöntemi nedir? İşte yağ yaktıran mucize kahve tarifleri...

Günümüz zayıflama trendleri arasına yeni yeni girmeye başlamış olan tereyağlı kahve, Canan Karatay'ın da önerisiyle zayıflama yolunda deneyebileceğiniz seçenekler arasında bir numaradır. Sağlık açısından hem yararlı hem de kilo vermeye yardımcı olan tereyağ, mutfakta yemek yaparken kullanılan en temel malzemelerdendir. Normalde yemeklere katılan tereyağını kahvenin içerisinde hayal edememeniz ise elbette ki normal. Ama deneyince etkisini kısa zamanda fark edebileceğiniz görünce bundan sonraki kahvelerinizi tereyağsız içmeyeceğinize eminiz. Her şeyde olduğu gibi kahve tüketiminde de aşırıya kaçmamanız gerekmektedir.Bağımlılık derecesine gelmeden her gün 1 fincan tüketeceğiniz Türk kahvesi aynı zamanda kalp dostu içeceklerdendir. Yapımı oldukça basit olan tereyağlı kahvenin hazırlanışını ve kilo vermedeki etkisini sizler için araştırdık. Tereyağlı kahve nasıl yapılır? Evde diyete uygun pratik kahve nasıl hazırlanır? Yağ yakıcı kahve tarifi...

7 GÜNDE 7 KİLO VERDİREN TÜRK KAHVESİ DİYETİ İÇİN TIKLAYIN

tereyağlı kahve zayıflatır mı? Terayağlı kahvenin faydaları

tereyağlı kahve zayıflatır mı? Terayağlı kahvenin faydaları

Keyif saatlerinizde her zamanki gibi yaptığınız Türk kahvesiyle neredeyse aynı yapılan tereyağlı kahveye, ekstra koymanız gereken tereyağı ile Hindistan cevizi yağı sayesinde kolay yoldan kilo verebilirsiniz.

DİĞER SEÇENEK: TEREYAĞLI TARÇINLI TÜRK KAHVESİ TARİFİ

tereyağlı tarçınlı kahve nasıl yapılır? terayağlı tarçınlı kahvenin faydaları

tereyağlı tarçınlı kahve nasıl yapılır? terayağlı tarçınlı kahvenin faydaları

MALZEMELER:

1 tatlı kaşığı Türk kahvesi
Yarım çay kaşığı tereyağ
Yarım çay kaşığı tarçın
1 fincan su

YAPILIŞI:

Yukarıda bahsedilen malzemeleri kullanarak normal bir şekilde kahvenizi hazırlayabilirsiniz.

TÜRK KAHVESİ Mİ YOKSA NESCAFE Mİ DAHA ÇOK ZAYIFLATIR? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

TEREYAĞLI KAHVENİN KİLO VERMEDEKİ ETKİSİ NEDİR?

tereyağlı türk kahvesi

tereyağlı türk kahvesi

Yapılan araştırmalardan elde edilen bilgilere göre, duble espressonun içerisine eklenen 2 çeşit yağ kilo vermeye yardımcı oluyor. Uzmanlar,  kahveye tereyağı koymanın şekere nazaran vücuda olumlu etkide bulunduğunu vurguluyor. 

YAĞ YAKICI KAHVE TARİFİ

yağ yakıcı kahve tarifi

yağ yakıcı kahve tarifi

Yağ yakımını kolaylaştıran kahve tarifini sizler için araştırdık. Tüketebileceğiniz yağ yaktıran kahve ile kısa zamanda isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz...

MALZEMELER

1 su bardağı süt
1 tane çubuk tarçın
1 tatlı kaşığı klasik ya da gold kahve 

YAPILIŞI

İçerisine ekleyeceğiniz sütü bir gece öncesinden hazırlayarak, ertesi gün çubuk tarçın ile beraber kısık ateşte kaynatın. Buradaki asıl amaç tarçın özlerinin kendisini hepten süte bırakmasıdır. Bir taşım kaynattıktan sonra ocağın altını kapatın ve sütteki tarçını sabaha kadar bekletin.

Kahveyi de, önceden yaptığınız tarçınlı sütü yeniden ısıtıp bir tatlı kaşığı kahve koyup karıştırarak yapın.

TÜKETİM KOŞULLARI

Hazırladığınız yağ yakıcı kahveyi tüketmek için en ideal vakit akşamüstü 4 ya da 5 civarıdır. Kahve tükettikten sonra 2 büyük bardak su için. En az 1 hafta uygulayın.

ÖNEMLİ NOT: Kahveyi yaparken kesinlikle 2'si bir arada yada 3'ü bir arada kullanmayın. 

Yağ yakan kahve nasıl hazırlanır?

Yağ yakan kahve nasıl hazırlanır?

BİR YORUM YAPIN 1

Levent Ekinci 3 yıl önce

Tereyağ mı Hindistan cevizi yağı mı daha etkili acaba ? Tansiyon sorunu olanlarda tere yağına dikkat edilmeli.Aroma anlamında hindistan cevizi yağı daha leziz.

Toplam 1 beğeni