Nesquik Gevrek süt kilo aldırır mı? Diyette nesquik yenir mi! 1 büyük kase Nesquik kaç kalori?

Büyük küçük herkesin severek tükettiği, kahvaltılık mısır gevreği nesquik genelde ara öğünlerde tüketilen lezzetli atıştırmalıklardan biridir. Lezzetli olması sebebiyle kilo aldırıp aldırmadığı birçok kişi tarafından merak konusu oldu. Peki sütlü atıştırmalık olarak bilinen nesquik kilo aldırır mı, 1 büyük kase Nesquik kaç kalori? İşte cevaplar:

Nesquik gerek kahvaltılarda gerek ara öğünlere tüketilen lezzetli besinlerden biridir. Özellikle çocuklar tarafından severek tüketilen nesquik büyüklerinde ara öğünlerinde yer verdiği atıştırmalıklar arasında yer alıyor. Nesquik'in hazırlanması itibariyle de çok terci edilmektedir. Faydaları saymakla bitmeyen nesquik gevrek özellikle çocuklarda kemik gelişimine büyük ölçüde katkı sağlar. Lif yönünden zengin bir gevreğin tüketilmesi kilo yönetimi için daha faydalı olabilir. İşte kalori hesabı yapan birçok kişinin merak ettiği sorulardan biri de olan nesquik kilo aldırır mı, 1 kase nesquik kaç kalori? sorularının cevabı:

Kereviz sapı suyu zayıflatır mı? Kereviz sapı detoksu kaç gün yapılır? İLİŞKİLİ HABERKereviz sapı suyu zayıflatır mı? Kereviz sapı detoksu kaç gün yapılır?

NESQUİK KİLO ALDIRIR MI? DİYETTE YENİR Mİ?

Kahvaltı tüketimi de dahil olmak üzere düzenli beslenme alışkanlıkları, sağlıklı bir kilo ile ilişkilidir.

Günlük alınması gereken vitamin ve minerallerin birçoğu nesquik sütlü gevrekten almak mümkün. Herkes tarafından çok sevilen nesquik gevrek kalorisi düşük besinler arasında yer alır. Bu yüzden diyet programına uyularak fazla tüketmemek şartıyla nesquik tüketebilirsiniz. Formunu korumak isteyenler rahatlıkla nesquik tüketebilirler.

Nesquik Gevrek süt kilo aldırır mı?

Nesquik Gevrek süt kilo aldırır mı?

NESQUİK KAÇ KALORİ? 

  • 1 kase yaklaşık 7 yemek kaşığı Nesquik 115 kaloridir.
  • 1 Porsiyon 30 gram (7 yemek kaşığı) Nesquik Sütlü kakaolu buğday ve mısır gevreği 119 kaloridir.
  • 1 Porsiyon 30 gram (7 yemek kaşığı) Nesquik Çikolatalı buğday ve mısır gevreği 121 kaloridir.

nesquik kaç kalori

nesquik kaç kalori

NESQUİK NASIL TÜKETİLİR?

Kalori açısından düşük kalorili grubunda yer alan Nesquik süt ile birlikte tüketildiği zaman hem tok tutar hem de kalori değeri düşük olduğundan kilo alımına neden olmaz. 

Hem kilo aldırmasın hem de formunuzun bozulmasını istemiyorsanız nesquik gevreğin kakaolu olanı yani en düşük kalorili satın alın. 

1 kase nesquik kaç kalori

1 kase nesquik kaç kalori

Hazırlanışı:

  • Bir kase içerisine 7 yemek kaşığı nesquik ekleyin.
  • Daha sonra üstüne yarım su bardağı (125ml) süt ekleyin.

İŞTE BU KADAR SÜTLÜ ATIŞTIRMALIĞINIZ HAZIR!

AFİYET OLSUN...

EDİTÖR NOTU: BU İÇERİK YALNIZCA BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. KESİN ZAYIFLAMAK İÇİN MUTLAKA BİR UZMAN GÖRÜŞÜ ALINMALI VE BİR SAĞLIK KURULUŞUNA BAŞVURULMALIDIR.

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0