Yaprak Dökümü'nün 'Hayriye'si Güven Hokna'nın zayıf hali gündem oldu! Bir deri bir kemik kaldı

Yaprak Dökümü dizisiyle hafızalara kazınan usta oyuncu uzun zaman sonra ortaya çıktı. Verdiği kilolarla bir hayli zayıflayan usta oyuncunun son hali gündem oldu.

Bir döneme damga vuran Yaprak Dökümü dizisinde Hayriye karakterine hayat veren usta oyuncu Güven Hokna'nın son paylaşımı sosyal medya kullanıcılarını şoke etti. Uzun süredir ekranlardan uzak bir yaşam süren Hokna'nın bir hayli zayıfladığı takipçilerinin gözünden kaçmadı. 

FİT HALİ DİKKAT ÇEKTİ

78 yaşında olan usta oyuncu sosyal medyada son halini paylaştı. Zayıfladığı görülen oyuncuya yorum yağdı.

Gğven Hokna bir deri bir kemik kaldı

Gğven Hokna bir deri bir kemik kaldı

Oyuncunun paylaşımıyla ilgili "Ne kadar zayıflamış", "İncecik olmuş", "Gençleşmiş", "Hayriye Hanım her hali ile güzel" gibi yorumlar yapıldı.

NASIL ZAYIFLADIĞI MERAK EDİLDİ

Bambaşka bir görünüme kavuşan usta oyuncunun nasıl zayıfladığı hayranları tarafından merak konusu oldu.

14 kilo birden verdiren işkence aleti gündem oldu! Bilim insanlarına tepki yağdı

İLİŞKİLİ HABER

14 kilo birden verdiren işkence aleti gündem oldu! Bilim insanlarına tepki yağdı
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0