Son dönemde en çok sevilen ve fenomen hale gelen pubg oyununda kullanılan uc kodları internette en çok araştırılan konulardan biri oldu. Peki en yeni Pubg bedava uc kodlar neler? Pubg bedava uc kodu nasıl alınır? Sizde çok oynanan pubg oyununda kendinize bedava uc kodları arıyorsanız haberimizin içeriğine göz atmayı unutmayın...

Akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda oynadığımız video oyunları popülerliğini korumaya devam ediyor. En çok oynanan oyunlardan bir haline gelen pubg gençler tarafından çok oynanıyor. Pubg mobil severlerin bildiği gibi oyun içerisinde kullanılan birçok u c kodları bulunuyor. İnternette pubg oyunu için kullanılan isimlerin yanı sıra en çok aratılan konulardan biri de pubg uc kodlarıdır. Pubg mobile uc hilesi ile, oyun içerisinde birçok uc sahibi olabilirsiniz. Pubg mobile oyun içerisindeki herkesin alamadığı kıyafet, kostüm, skin, silah vs. gibi değerli envanterlere, bedava uc gönderimi yaparak sahip olmanızı sağlar. Yapmış olduğumuz bu pubg isimlerine hazırladığımız listeden kendinize uygun olabilecek yeni bir isim seçebilirsiniz. Pubg mobile uc hilesi 2022 ile, paralı olan bu uc varlığını bedava alabilirsiniz.

pubg bedava uc kodları

PUBG MOBİLE BEDAVA UC 2022

Pubg oyunu tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiyle birlikte çok oynandığı için en yüksek oyuncu sayısına yükseldi. Youtuber’lar ve yayıncıların sürekli olarak UC ile ekipman almaları sonucunda oyunu oynayan herkes UC'a ilgi duymaya başladı. Normalde oyunda alınan bu uclar paralı olduğundan bedava almak için bazı yöntemler aratılmaya başlandı. 

PUBG ÜCRETSİZ UC KODLAR 2022

KD9WD-DEJ5J-JF98F

QMAN5-NU7DJ-KA9CD

DZN9S-QHSL3-N8SKS

NA9DK-KAN4U-KNYA7

N9ALD-KI7AK-MNUP9  

N8SKF-FJ2JD-9DKNQ

M0SJS-AD4JS-DJ4JL

N9SK2-SL9IJ-N9AKD

U8AKS-KAJ6S-KJ8AB

XN8SK-KWN7S-KNSY8

 

İLİŞKİLİ HABEREn güzel PUBG isimleri! En şekilli, havalı ve güzel PUBG isimler

Pubg bedava uc kodu nasıl alınır

PUBG MOBİLE BEDAVA UC ANDROİD

Android telefon ya da tabletlerden de bu oyun oynanabiliyor. Android cihazlardan bedava uc almak isteyenler de aşağıdaki yöntemleri kullanarak pubg mobile bedava uc 2021 mart alabilirler. Aynı zamanda bu yöntemleri kullanarak iphone cihazlarınızda da ücretsiz uc kullanabilirsiniz.

1. Çekilişlere katılarak bedava uc kazanmak

Son dönemde artan online yayın platformlarda bazı çekilişler yapılıyor. Bu çekilişlere katılarak UC kazanma şansı elde edebilirsiniz. 

Çekiliş şartlarını katılacağınız bu platformlar neler?

- Nimo.tv

NonoLive

- Dlive

2. Turnuvalara katılarak Pubg mobile bedava uc kazanabilirsiniz

Yayıncılar kendi yayınlarında bazı düzenledikleri turnuvalara katılarak uc kazanabilirsiniz. Ayrıca bu platformlarda gerçek para ödülü kazanmakta mümkün.

3. Nimo TV ile Pubg mobile bedava Uc kazanabilirsiniz

Nimo.tv ile izleyici kitlesini artırmak amacıyla  son zamanlarda hem yayıncı hem de izleyici sayısını arttırmak için bazı çekilişler düzenliyor. Bu çekilişlerde en bilineni bedava Google Play kodu vermesidir. Aynı zamanda kendi yaptığı turnuvalar ile 2000$ gibi büyük bir miktar para ödülünü oyunculara veriyor.

İLİŞKİLİ HABEREn iyi oyun nickleri, şekilli nickler! En havalı ve en güzel nickler

Pubg bedava uc alma

4. Turkcell sence ile para kazan bedava uc alabilirsiniz

Bu yöntemden sadece Turkcell olan aboneleri faydalanabiliyor. Turkcell aboneleri BiP üzerinde bulunan Sence kanalını takip ederek kendilerine sunulan Anketleri kendi bakış açılarına göre cevaplayarak para kazanabiliyorlar. Bu anketlerden kazandıkları parayı Paycell kartlarına yükleyerek bedava UC alabilirler. Paycell kart normal banka kartı gibi UC alımlarında da kullanılabilir.

PUBG mobilde bedava uc alma

5. Youtube’tan para kazanarak uc’yi bedavaya getirin

Eğer iyi bir oyuncu olduğunuza inanıyorsanız ya da farklı içerikler üretebilecek konumdaysanız bunları videoya alıp Youtube’ta paylaşın. Pubg Mobile oyunu en fazla oynanan oyun olmasının yanı sıra en fazla izlenen oyunlardan biridir. Sizin de izleyici kitleniz çok kısa bir süre içinde oluşacaktır. Bu izleyiciler videolarınızı izledikçe para kazanırsınız ve kazandığınız parayla UC almanız mümkün.

İLİŞKİLİ HABER

En iyi Clan isimleri ve oyun nickleri nelerdir? En güzel Clan isimleri ve oyun nickleri

İLİŞKİLİ HABER

En güzel PUBG isimleri! En şekilli, havalı ve güzel PUBG isimler

BİR YORUM YAPIN 108

Fatih Dündar 2 gün önce

100000000000 uc gelir inşallah

Ormanavcısı 5 gün önce

GECMİŞ OLSUN Allah şifa versin

Toplam 1 beğeni

Məhəmməd 1 hafta önce

Lutfen 340000 uc

Toplam 1 beğeni

Pizdesss77 1 hafta önce

10000000000000000000000 uc nolur

Əko052052 4 hafta önce

100000000000000000000000 uc istiyom lüüüüt feeeeeeennnnn

Yorumların Tümünü Okuyun