Pubg bedava uc kodlar 2023! Pubg bedava uc kodu nasıl alınır? Pubg bedava uc alma

Son dönemde en çok sevilen ve fenomen hale gelen pubg oyununda kullanılan uc kodları internette en çok araştırılan konulardan biri oldu. Peki en yeni Pubg bedava uc kodlar neler? Pubg bedava uc kodu nasıl alınır? Sizde çok oynanan pubg oyununda kendinize bedava uc kodları arıyorsanız haberimizin içeriğine göz atmayı unutmayın...

Akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda oynadığımız video oyunları popülerliğini korumaya devam ediyor. En çok oynanan oyunlardan bir haline gelen pubg daha çok gençler tarafından rağbet görüyor. Pubg mobil severlerin bildiği gibi oyun içerisinde kullanılan birçok uc kodları bulunuyor. İnternette pubg oyunu için kullanılan isimlerin yanı sıra en çok aratılan konulardan biri de pubg uc kodlarıdır. Pubg mobile uc hilesi ile, oyun içerisinde birçok uc sahibi olabilirsiniz. Pubg mobile oyun içerisindeki herkesin alamadığı kıyafet, kostüm, skin, silah vs. gibi değerli envanterlere, bedava uc gönderimi yaparak sahip olmanızı sağlar. Yapmış olduğumuz bu pubg isimlerine hazırladığımız listeden kendinize uygun olabilecek yeni bir isim seçebilirsiniz. Pubg mobile uc hilesi 2023 ile, paralı olan bu uc varlığını bedava alabilirsiniz.

pubg bedava uc kodları

pubg bedava uc kodları

PUBG MOBİLE BEDAVA UC 2023

Pubg oyunu geçtiğimiz yıllarda tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiyle birlikte çok oynandığı için en yüksek oyuncu sayısına yükseldi. Youtuber’lar ve yayıncıların sürekli olarak UC ile ekipman almaları sonucunda oyunu oynayan herkes UC'a ilgi duymaya başladı. Normalde oyunda alınan bu uclar paralı olduğundan bedava almak için bazı yöntemler aratılmaya başlandı. 

PUBG ÜCRETSİZ UC KODLAR 2023

LBfhVHkZ2L2d5fVc54
35Iwf4hRaJMlNzjipL
57EKduYdrNAxORdyij
49SLNdYonxdghtY4ZR
rwq0JlJGa47QjnMr7n
2XSgtK2PLjxZ52eeXu
V8XShJLFFLxX2HbKEF
aR4kFu1EoI6IkjamZG
Y6qqSrRSP4WzunApR5
NilLWsr78HHFaoXuvH
7fxi6xlyrQcrSAeuAG
rod4iOi0u4it1ngbsJ
qDA5E2ZgTUhkRKqfIo
xH5EnWEsn9SnaPVbH2
VbGUCFxjuHOfaH1YTj
T2cZwphg4boXLW4rx7
SlloBNdkqLJWWPVffY
7nLHRD8AcwOHwItSaj
WYizQsPSXe2SP8iOkX
fjoqaW82VuCALWFPlA
xFgI2cNpcjViNaNZBH
gBSFKP8wzPsBYTqPiK
PR99mUhGkY0bJouGns
ASqIlHTiP6uehXYI9K
kJnK4OyXnnOcXazrs9
qkLrAA0D8uXibzvRch
FCElMxUQWLsQne3jxW
hF1KsT1g9Gt1Fs3sxU

 

En güzel PUBG isimleri! En şekilli, havalı ve güzel PUBG isimlerİLİŞKİLİ HABEREn güzel PUBG isimleri! En şekilli, havalı ve güzel PUBG isimler

 Pubg bedava uc kodu nasıl alınır

Pubg bedava uc kodu nasıl alınır

PUBG MOBİLE BEDAVA UC ANDROİD

Android telefon ya da tabletlerden de bu oyun oynanabiliyor. Android cihazlardan bedava uc almak isteyenler de aşağıdaki yöntemleri kullanarak pubg mobile bedava uc 2021 mart alabilirler. Aynı zamanda bu yöntemleri kullanarak iphone cihazlarınızda da ücretsiz uc kullanabilirsiniz.

1. Çekilişlere katılarak bedava uc kazanmak

Son dönemde artan online yayın platformlarda bazı çekilişler yapılıyor. Bu çekilişlere katılarak UC kazanma şansı elde edebilirsiniz. 

Çekiliş şartlarını katılacağınız bu platformlar neler?

- Nimo.tv

NonoLive

- Dlive

2. Turnuvalara katılarak Pubg mobile bedava uc kazanabilirsiniz

Yayıncılar kendi yayınlarında bazı düzenledikleri turnuvalara katılarak uc kazanabilirsiniz. Ayrıca bu platformlarda gerçek para ödülü kazanmakta mümkün.

3. Nimo TV ile Pubg mobile bedava Uc kazanabilirsiniz

Nimo.tv ile izleyici kitlesini artırmak amacıyla  son zamanlarda hem yayıncı hem de izleyici sayısını arttırmak için bazı çekilişler düzenliyor. Bu çekilişlerde en bilineni bedava Google Play kodu vermesidir. Aynı zamanda kendi yaptığı turnuvalar ile 2000$ gibi büyük bir miktar para ödülünü oyunculara veriyor.

En iyi oyun nickleri, şekilli nickler! En havalı ve en güzel nicklerİLİŞKİLİ HABEREn iyi oyun nickleri, şekilli nickler! En havalı ve en güzel nickler

 Pubg bedava uc alma

Pubg bedava uc alma

4. Turkcell sence ile para kazan bedava uc alabilirsiniz

Bu yöntemden sadece Turkcell olan aboneleri faydalanabiliyor. Turkcell aboneleri BiP üzerinde bulunan Sence kanalını takip ederek kendilerine sunulan Anketleri kendi bakış açılarına göre cevaplayarak para kazanabiliyorlar. Bu anketlerden kazandıkları parayı Paycell kartlarına yükleyerek bedava UC alabilirler. Paycell kart normal banka kartı gibi UC alımlarında da kullanılabilir.

 PUBG mobilde bedava uc alma

PUBG mobilde bedava uc alma

5. Youtube’tan para kazanarak uc’yi bedavaya getirin

Eğer iyi bir oyuncu olduğunuza inanıyorsanız ya da farklı içerikler üretebilecek konumdaysanız bunları videoya alıp Youtube’ta paylaşın. Pubg Mobile oyunu en fazla oynanan oyun olmasının yanı sıra en fazla izlenen oyunlardan biridir. Sizin de izleyici kitleniz çok kısa bir süre içinde oluşacaktır. Bu izleyiciler videolarınızı izledikçe para kazanırsınız ve kazandığınız parayla UC almanız mümkün.

En güzel PUBG isimleri! En şekilli, havalı ve güzel PUBG isimler

İLİŞKİLİ HABER

En güzel PUBG isimleri! En şekilli, havalı ve güzel PUBG isimler
Pancar diyeti nasıl yapılır? Kırmızı pancar suyu detoksu nasıl yapılır? Pancar kaç kalori

İLİŞKİLİ HABER

Pancar diyeti nasıl yapılır? Kırmızı pancar suyu detoksu nasıl yapılır? Pancar kaç kalori

BİR YORUM YAPIN 323

51939749760 2 gün önce

Güzel çok güzel

Muhammed 2 gün önce

Pubg mobile

NurlanOov 4 gün önce

100uc

NurlanOov 4 gün önce

100uc

Toplam 2 beğeni

Hileman21 5 gün önce

Güzel

Toplam 1 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun