Ev dekorasyonunda en değişik öneriler

12 Eylül 2018, 08:01
Ev dekorasyonunda en değişik öneriler

Evinizi kendi tarzınıza uygun hale getirmek ve rahat edebilmeniz için her köşesinde size özgü ve tarzınızı yansıtan dekorlar olmalıdır. İşte ufak dokunuşlarla evinizde kendi tarzınızı oluşturabileceğiniz öneriler...

Oturma odası ve yatak odası dekorasyonlarında kullanılan parçalar çok önemlidir. Moda trendlerini takip ederek evinizin karışık ve kalabalık görünmesine sebep olabilirsiniz. "Yasemin.com" ekibi olarak sizler için evinizde rahat olmanızı ve kendi tarzınızı ortaya çıkaracak dekorasyon önerilerini araştırdık. 

ANISI OLAN EŞYALARI KULLANIN

bu bir daktilo ya da lambader olabilir.

Sizin için önemli bir hikayesi olan ve eski eşyaları ev dekorayonunuzda kullanabilirsiniz. Örneğin dedenizden kalan daktilo veya köstekli saati evinizin önemli bir köşesine koyarak, kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

HOBİLERİNİZİ SERGİLEYİN

Hobiler karakterinizi en iyi şekilde yansıtan ve özgür iradenizle seçtiğiniz özel parçalardır. Eğer bir müzik aleti çalıyorsanız onu evinizin bir köşesinde sergilemekten çekinmeyin. Ünlü ressam tablolarından ise kendi yaptığınız çizimlerle duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.

EV YAPIMI PARÇALAR KULLANIN

Eviniz için küçük dekorasyon eşyaları üretmek, kendi tarzınızı yansıtmanın en etkili yoludur. Örneğin meyve kasasından yaptığınız sehpayı, özel kitaplarınızla süsleyerek çok cool bir hava yakalayabilirsiniz. Ayrıca misafirinizin sorduğu bu sehpanın dünya üzerinde sadece sizde olması, kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlayabilir.

KENDİNİZE ÖZGÜ ALANLAR OLUŞTURUN

Size özel gelen ve birbirleriyle bütünlük sağlayacak eşyaları bir araya getirerek evinizin bir köşesinde sergileyebilirsiniz. Örneğin uzun yıllar sakladığınız resimleri çerçeveleyerek evinizin bir köşesine asabilirsiniz. Hayran olduğunuz insanları anlatan aranjmanlar, misafirlere sizinle ilgili ipuçları verecektir.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar