Dekorasyonda kestane rengi

10 Ocak 2019, 08:21
Dekorasyonda kestane rengi

Dekorasyonda kendini en iyi ve sağlam gösteren renklerden biri de kestane rengidir. Özellikle rustik bir görselliği olan bu renk ortama nostaljik bir görünüm kattığı kadar göz zevkini de doyuma ulaştırmayı başarıyor.

Kestane rengini evinizin her bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kış aylarına has bir renk olan Kestane, pastel renkler arasında koyu ve açık kahve renginin karışımı bir ton olarak karşımıza çıkıyor. Kestane rengini ev dekorasyonunda nasıl tercih edebilirsiniz? Merak edilen bu dekorasyon tasarımı için haberimizin içeriğine göz atınız.

kestane rengi

EV DEKORASYONUNDA KESTANE RENGİ

kestane mutfak

- Kestane rengini mutfakta rahatlıkla kullanabilirsiniz. En ideal seçim olan bu rengin tonlarına yakın renkler ile bütünleyebilir, canlı çiçekleri kullanarak da mutfağınıza rengarenk hava kazandırabilirsiniz.

ev dekorasyonu kestane rengi

- Yatak odasında salt kestane rengi kullanmanız gözünü yorar ve sizi boğabilir. Ancak siyah ile kestane renginin karışımından oluşan bir iç tasarım ile yatak odasını inanılmaz görsellik ile süsleyebilirsiniz. Siyah renkte aksesuarlar ile kendinize özel kombin uygulaması yapabilirsiniz.

oturma odası

- Oturma odası koltuk takımlarınızı kestane rengi seçebilir, koltuk minderlerini de o tonlara yakın renkler ile tamamlayabilirsiniz. Rustik dekorasyonu en iyi simgeleyen dokuma halılar bu model için oldukça uyumlu bir tercih olabilir. 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar