2019 çalışma masası dekorasyon önerileri

03 Mayıs 2019, 08:20
2019 çalışma masası dekorasyon önerileri

Eviniz küçük olduğu için odalarınızda istediğiniz dekorasyonu kuramıyor musunuz? Odalarınızda nasıl bir dekorasyon stili sağlayacağınızı bilemiyor musunuz? Bunun için size yardımcı olmak istiyoruz. Küçük evleriniz için uygulayabileceğiniz çalışma odası dekorasyonlarını, sizler için derledik. Küçük evler için çalışma odası dekorasyonu önerileri detayları haberimizde!

Küçük evlerin en büyük sorunu, oda dekorasyonunda yaşanan sorunlardır. Dolap nereye konmalı, alan yetersizliği ve daha birçok sorun bu evrede baş gösterir. Oysa bu sorunu çok küçük detaylarla çözmeniz mümkün. Özellikle çalışma odaları için yaşanan bu sorunun çözümü için, haberimizi okumanızı öneririz!

Çalışma odası dekorasyon önerileri

Alandan yararlanmak ve masanızda daha fazla yer açılmasını istiyorsanız, masanızı bir duvar önüne koyun ve duvardan yararlanın. Duvar üzerine çerçeve, takvim ve fotoğraf tarzı şeyler koyabilir, notlarınızı iliştirebilirsiniz. Farklı renklerle de güzel bir kartela oluşturabilirsiniz.

Küçük evler için çalışma odası dekorasyonları

Yine duvarlardan yararlanma vakti. Bunun için raf sistemini kullanın. Eğer odanız büyük dolap ya da kütüphane, kitaplık vb. bir şeyi kaldıramayacak konumdaysa raf kullanın. Böylece aksesuar ve kitaplarınızı burada tutabilir aynı zamanda yerden de kazanmış olursunuz.

Yatak odası dekorasyonları

Eğer dolap ve kütüphane alanından ekstra bir kazanım elde etmek istiyorsanız, yatağınızın altına dolap ekletebilir, hem yüksekte yatmış olur hem de tıpkı görseldeki gibi yerden tasarruf etmiş olursunuz. Tek bir alan, çift kullanım halini almış olur.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar