A 101'de satılan Toshiba Android Smart Led TV özellikleri neler? Toshiba Smart Led TV alınır mı

13 Ocak 2021, 13:28
A 101'de satılan Toshiba Android Smart Led TV özellikleri neler? Toshiba Smart Led TV alınır mı

A 101 haftanın yıldızları kataloğunda yer alan elektronik ürünleri, 14 Ocak 2021 tarihinde alınabilecek. A 101'de bu hafta, Toshiba Android Smart Led TV'nin satışı yapılacak. A 101'in en çok ilgi gören elektronik ürünlerinden Toshiba Android Smart Led TV hakkında merak edilenler, haberimizde.

A 101'de haftanın aldın aldın ürünleri belli oldu. A 101'de bu hafta Toshiba'nın Android Smart Led TV modeli satılacak. Mağazada yapılan satış fiyatından daha uygun bir fiyata satışım yapılan televizyonu, 14 Ocak'tan itibaren A 101'den satın alabilirsiniz. Daha önce de satışı yapılan elektronik ürünler arasında yer alan Toshiba Android Smart Led TV, kullanıcılar tarafından Google üzerinden aratılıyor. Televizyonu almak isteyen kullanıcılar, A 101'de satılan Toshiba Android Smart Led TV'nin özelliklerini öğrenmek istiyorlar. Peki  Toshiba Android Smart Led TV'nin özellikleri ve satış fiyatı nedir? Haberimizde bu sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

A 101'DE SATILAN TOSHİBA ANDROİD SMART LED TV'NİN ÖZELLİKLERİ

TOSHİBA ANDROİD SMART LED TV ALINIR MI?

Toshiba markasına ait Android Smart Led TV, 3.999 TL'den satışta yer alıyor. 3 yıl garantisi bulunan televizyonun özellikleri şu şekildedir:

- Vestel servis güvencesi bulunmaktadır.

- 4K Ultra HD görüntü kalitesindedir.

- 4K HDMI, dahili Wİ-Fİ, bluetooth özelliği bulunmaktadır.

- Televizyon üzerinden Google Play, YouTube, Netflix,  Prime Video ve Google Play Music & TV uygulamalarına giriş yapılabilmektedir.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar