A 101 haftanın yıldızları kataloğunda yer alan elektronik ürünleri, 14 Ocak 2021 tarihinde alınabilecek. A 101'de bu hafta, Toshiba Android Smart Led TV'nin satışı yapılacak. A 101'in en çok ilgi gören elektronik ürünlerinden Toshiba Android Smart Led TV hakkında merak edilenler, haberimizde.

A 101'de haftanın aldın aldın ürünleri belli oldu. A 101'de bu hafta Toshiba'nın Android Smart Led TV modeli satılacak. Mağazada yapılan satış fiyatından daha uygun bir fiyata satışım yapılan televizyonu, 14 Ocak'tan itibaren A 101'den satın alabilirsiniz. Daha önce de satışı yapılan elektronik ürünler arasında yer alan Toshiba Android Smart Led TV, kullanıcılar tarafından Google üzerinden aratılıyor. Televizyonu almak isteyen kullanıcılar, A 101'de satılan Toshiba Android Smart Led TV'nin özelliklerini öğrenmek istiyorlar. Peki  Toshiba Android Smart Led TV'nin özellikleri ve satış fiyatı nedir? Haberimizde bu sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

A 101'DE SATILAN TOSHİBA ANDROİD SMART LED TV'NİN ÖZELLİKLERİ

TOSHİBA ANDROİD SMART LED TV ALINIR MI?

Toshiba markasına ait Android Smart Led TV, 3.999 TL'den satışta yer alıyor. 3 yıl garantisi bulunan televizyonun özellikleri şu şekildedir:

- Vestel servis güvencesi bulunmaktadır.

- 4K Ultra HD görüntü kalitesindedir.

- 4K HDMI, dahili Wİ-Fİ, bluetooth özelliği bulunmaktadır.

- Televizyon üzerinden Google Play, YouTube, Netflix,  Prime Video ve Google Play Music & TV uygulamalarına giriş yapılabilmektedir.

İLİŞKİLİ HABER

İstanbulkart HES kodu eşleşmesi nasıl yapılır? HES kodu İstanbulkart zorunluluğu başladı

İLİŞKİLİ HABER

Signal uygulaması nedir, nasıl kullanılır? Signal kimin, güvenli mi? İşte tüm detaylar

İLİŞKİLİ HABER

Fahriye Evcen nereden giyiniyor? Ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in sokak stili

BİR YORUM YAPIN 0