Kilolarınızı vakum gibi çeken tarif! İçtikçe yağları yakan karışım

Kilo vermek isteyenlerin imdadına yetişen ödem ve şişkinliği anında ortadan kaldıran bu tarif ile büyük bir değişim yaşayabilirsiniz. Kilolarınızı vakum gibi çeken yeşil çay ve rezeneyi birlikte demleyerek vücudunuzu rahatlatabilir ve 1 haftada 4 kilo verebilirsiniz. Instagram'da popüler hale gelen ve içtikçe yağ yakan karışımın tarifi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Yaz kilolarından kurtulmak ve kışa fit girmek için Instagram'da kadınların popüler tarifi haline gelen yeşil çay ve rezene çayı karışımı deneyebilirsiniz. Özellikle bel bölgesinde fazla yağlanmaya sahip kişiler için ideal olan bu tarifle birlikte çok kısa süre içinde fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Yeşil çay yağ yakımını, rezene şişkinliğinizi giderecek maden suyu günlük mineral alımımızı sağlarken limon yağ yakmamızı hızlandıracak. Kendinizi 1 haftalık bir kampa sokarak en az 4 kilo verebilirsiniz.  Peki etkisi birçok deneyen kişi tarafından kanıtlanmış bu karışım nasıl hazırlanır? Gelin hep birlikte bakalım..

Bağırsakları boşaltan tarif! Bağırsakları boşaltmak için ne yenir? Bağırsak temizliği kürüİLİŞKİLİ HABERBağırsakları boşaltan tarif! Bağırsakları boşaltmak için ne yenir? Bağırsak temizliği kürü

YEŞİL ÇAY VE REZENE KARIŞIMI NASIL YAPILIR?

- Yeşil çay ve rezene çayını 1 bardak sıcak suda demleyin.

- Üstüne 750 ml suyu ilave edin. 

- Daha sonra yarım limon suyu koyun. 

- Son olarak 2 kabuk tarçın ve maden suyunu ilave ederek tüketin.

Kilolarınızı vakum gibi çeken tarif

Kilolarınızı vakum gibi çeken tarif

YEŞİL ÇAY VE REZENE KARIŞIMI FAYDALARI

Bu karışım sayesinde yavaşlayan metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz. Aynı zamanda ödem attırıcı ve yağ yakıcı etkisi sayesinde 5 günde hem şişliklerinizden hem kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Diyetisyenlerinde son dönemde önerdiği bu tarifle birlikte günlük rutininize yarım saatlik yürüyüşü de eklerseniz çok daha fazla etkisini görmeniz mümkün.

Yeşil çay ve rezene çayı zayıflatır mı

Yeşil çay ve rezene çayı zayıflatır mı

YEŞİL ÇAY VE REZENE KARIŞIMI KAÇ KİLO VERDİRİR?

Her sabah düzenli bir şekilde tükettiğiniz takdirde 1 haftada en az 4 kiloya kadar verebilirsiniz. Sabah kalkar kalmaz aç karna 1 bardak içtikten sonra geri kalanını gün içerisinde tüketmeniz önemlidir. 

EDİTÖR NOTU: BU İÇERİK YALNIZCA BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. KESİN ZAYIFLAMAK İÇİN MUTLAKA BİR UZMAN GÖRÜŞÜ ALINMALI VE BİR SAĞLIK KURULUŞUNA BAŞVURULMALIDIR

Hamilelikte düşük nedenleri ve belirtileri! Kanama olmadan düşük olur mu?

İLİŞKİLİ HABER

Hamilelikte düşük nedenleri ve belirtileri! Kanama olmadan düşük olur mu?
Ağrıdan ölünür mü? İşte bilimsel açıklaması

İLİŞKİLİ HABER

Ağrıdan ölünür mü? İşte bilimsel açıklaması
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0