Yalı Çapkını'nın İfakat'ı Gülçin Santırcıoğlu son haliyle gündemde! Adeta eridi

Yalı Çapkını dizisinde canlandırdığı İfakat karakteriyle çok sevilen usta oyuncu Gülçin Santırcıoğlu, değişimiyle gündem oldu. Kilo veren ünlüler arasına katılan Santırcıoğlu nasıl kilo verdiği gündem oldu.

Star Tv'de yer alan Yalı Çapkını dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu Gülçin Santırcıoğlu son haliyle çok konuşuldu. 15 kilo veren ünlü oyuncunun fit hali çok beğenildi. 

Anında etki gösteren Zuhal Topal diyeti! Tek bir formülle adeta eridiİLİŞKİLİ HABERAnında etki gösteren Zuhal Topal diyeti! Tek bir formülle adeta eridi

Adeta eriyen Santırcıoğlu için, Yalı Çapkını setinde İfakat’ın tüm kostümlerin küçültüldüğü öğrenildi.

Gülçin Santırcıoğlu son hali

Gülçin Santırcıoğlu son hali

SON HALİ GÜNDEM OLDU

Santırıcıoğlu, dizinin ilk sezonu ve ikinci sezonu arasında 15 kilo verdi. Fit haliyle dikkat çeken ünlü oyuncu son halini paylaştı. İşte ünlü oyuncunun son hali...

Gülçin

Gülçin

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

Birçok sosyal medya kullanıcısı; "Fit olmuşsun", "Çok yakışmış", "Harika görünüyorsunuz", "Nasıl kilo verdiniz", "Muhteşem bir değişim" yorumları yapıldı.

En kolay tiramisu nasıl yapılır? Pratik tiramisu tarifi

İLİŞKİLİ HABER

En kolay tiramisu nasıl yapılır? Pratik tiramisu tarifi
Office siren trendi için giyim tüyoları ve kombin önerileri! Office siren trendi nedir?

İLİŞKİLİ HABER

Office siren trendi için giyim tüyoları ve kombin önerileri! Office siren trendi nedir?
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0