Makyaj tutkunlarının gerek günlük gerekse özel günlerinde kullandıkları Anastasia Beverly Hills markasına ait Subculture far paletini sizler için inceledik. İşte tüm dünyanın konuştuğu Subculture far paletinin incelemesi...

Son zamanların en popüler kozmetik markalarından biri Anastasia Beverly Hills. Özellikle kaş ürünleri ve far paletleriyle kadınları heyecanlandıran  Anastasia Beverly Hills,güzellik dünyasında çığ gibi büyümeye devam ediyor. Birbirinden cool ambalajları ve renk çeşitleriyle satış rekorları kıran Subculture far paleti, konuşulduğu kadar başarılı mı sizler için araştırdık. İşte tüm ayrıntılarıyla Anastasia Beverly Hills Subculture  far paleti incelemesi...

Far paletinin içinde bulunan farklı renkler herkes tarafından beğenilmese de marka bu palette birbirine zıt renklerin uyumunu yakalamak istemiş. Pigmentasyon bakımından diğer ürünlerine göre daha kaliteli olan bu palet, günlük kullanıma uygun olmayabilir. İçerisinde yalnızca 4 adet doğal renk bulunuyor. 

Paletin bir diğer olumsuz özelliği ise çok fazla tozutuyor olması. Özellikle içerisinde bulunan fırça ile uygulandığında ten makyajınızın bozulmasına sebep olabilir. Bu yüzden öncelikle göz makyajınızı yapıp daha sonra ten makyajınıza geçmelisiniz. Bu özellik farın çabuk bitmesine sebep olur.

Paletin en muhteşem özelliği ise ışıltılı farların kalıcı olması. Parmak uçlarınızla uygulayabilir, istediğiniz ışıltıya kolayca ulaşabilirsiniz.

Subculture'de bulunan renkler bahar aylarını anımsatıyor. Turuncular, bordolar ve sarılar... 

Paletin raf fiyatı ise 217,00 TL.

İLİŞKİLİ HABER

Kaş doldururken nelere dikkat edilmeli?

İLİŞKİLİ HABER

Uykusuzluğun cildinize verdiği zararlar nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

2018 İlkbahar ayakkabı modası

İLİŞKİLİ HABER

Garnier Nem Dengesi krem inceleme

İLİŞKİLİ HABER

Mac Russian Red ruj incelemesi

İLİŞKİLİ HABER

Urban Decay Naked Petite Heat palet incelemesi

BİR YORUM YAPIN 0