Yıllardır değişmeyen ambalajları ve kalıcı kokularıyla kendine hayran bırakan Avon vücut spreylerini detaylı bir şekilde sizler için inceledik. İşte Avon markasına ait 3 vücut spreyinin ayrıntılı incelemesi...

Kozmetik dünyasının uygun fiyatlı fakat kaliteli markaları arasında yer alan Avon, yıllardır değişmen vücut spreylerini "Yasemin.com" ekibi olarak sizler için mercek altına aldık.

İşte Avon vücut spreylerinin incelemesi:

1-Perceive 9,90 TL

Çiçek ve meyve kokularının karışımı olan bu sprey, yaz aylarının vazgeçilmezi olacak. Kokusu ağır olmadığı için hem gündüz hem gece her ortamda kullanabilirsiniz. Bu vücut spreyinin uzun süre kalıcılığı yok ancak kıyafetlerin üzerinde hissedilecek kadar kokusu kalıyor. 

2-Little Black Dress 9,90 TL

Parfüm hanımeli, siklamen, kayısı, peony, gardenya ve ylang esanslarının karışımından oluşuyor. Bu yüzden ağır ve kalıcı bir kokusu var. Bu vücut spreyi, ağır kokusuyla gece kullanmak için oldukça uygun bir üründür.

3- Pur Blanca 9,90 TL

İlkbaharı anımsatan, bahar çiçeklerinin saflığının, ferahlığının ve tazeliğinin olduğu hafif bir kokuya sahip olan bu vücut spreyi yaz-kış rahatlıkla kullanabilir. Tenle uyumu da oldukça güzel.

İLİŞKİLİ HABER

Uygun fiyatlı parfüm önerisi

İLİŞKİLİ HABER

Uygun fiyatlı far bazı önerisi

İLİŞKİLİ HABER

Yüz şekline göre saç modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Dantel modası nedir?

İLİŞKİLİ HABER

2018'in en iyi 5 maskarası

İLİŞKİLİ HABER

L'Oréal Paris Bonjour Nudista aydınlık veren renkli nemlendirici incelemesi

BİR YORUM YAPIN 0