Evinizi doğal güzelliğiyle yansıtan dekorasyonlar

16 Ocak 2019, 08:24
Evinizi doğal güzelliğiyle yansıtan dekorasyonlar

Renkler insan psikolojisini olumlu etkilediği gibi olumsuz da etkileyebilir. Zevkinize uygun renk seçimine göre bir karar alırken, doğal dekorasyonlar da bu bağlamda en ideal tercih seçeneklerinden biri olabilir.

Dekorasyonda doğal güzelliği yansıtmak için seçmeniz gereken renkler açık pastel veya açık tonlardaki ana renkler olabilir. Bu sayede ev ortamında sadeliği ve iç mekan ferahlığının zevkini yakalamış olabilirsiniz. Doğal dekorasyon nasıl yakalanır? Ev dekorasyonunda doğallık nasıl eve taşınır? Doğal dekorasyonu uygulamanın yolları nelerdir?

doğal dekorasyon

EVDE DOĞAL DEKORASYON MODELLERİ:

Doğal ev dekorasyonu

- Doğal dekorasyonu en güzel betimleyen aksesuar olan hasır halı, oturma odanızda parke zemin üzerinde kullanacağınız bir tercih olabilir. Ahşap bir kaç aksesuar kullanarak da görselliği doyurabiliriz. Canlı çiçek kullanımı ise doğal dekorasyonu sağlayan bir diğer önemli aksesuardır.

Ev dekorasyon modelleri

- Dar salona sahip olanların en güzel taşıyacağı bir seçenek olan doğal ev dekorasyonudur. Doğal bir duruşun sergilenmesi için ez eşya ve açık renklerden yararlanılmalıdır. Bu sayede gözü yormayacak renklerle evinizin sadeliğini konuşturabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda beyaz kombini

- Doğallık denilince beyaz renk en fazla tercih edilen bir seçenekler arasındadır. Dekorasyonda yeni trend beyaz renk ile ahşap karışımı olarak karşımıza çıkıyor. Ahşap kenarlıklı beyaz koltuk takımı ile kullanacağınız ahşap aksesuarlarla bu trendi yakalayabilirsiniz.

gri renk dekorasyonu

- Salon takımlarını gri tonlarda seçebilir açık gri bir dokuma halı veya mini halıfleks kullanabilirsiniz. Açık tonlarda aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Az sayıda koyu kırmızı koltuk minderleri kullanırsanız gri ile muhteşem bir uyum olacak ve doğal grinin bir parçası olarak kullanabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar