AKREP BURCU

Zodyak kuşağının en gizemli burcu Akrep, oldukça gizemlidir. Bu gizem ise üzerine oldukça konuşulmasına sebep olur. Bu burç üyeleri çok yüksek bir manevi güç ile dünyaya gelirler. Yaş almaya başladıklarında ise bunu nasıl yönetmeleri, ne yapmaları gerektiğini konusunda büyük sorgulamalar yaparlar. Birçok Akrep küçük planlar, küçük hedeflerle ilgilenmeyecektir. O her durumda savaşacak, tüm yeteneklerini ve zekasını kullanacak, bir üst konuma çıkacaktır. Onu bir krize çağırırsanız, hayatında bir kaos varsa, bilin ki Akrep onunla derhal yüzleşecek, sorunun temeline inecek ve kökten çözecektir.

Asla yüzeysel şeylerle ilgilenmez ve yüzeysel şeyleri sevmezler. Her tavrında bir anlam, düşüncelerinde derinlik mevcuttur. Birçoğu Buzdağının görünmeyen kısmını içinde barındırır. Bu ise manevi ve spritüel yanından gelir. Fakat bu derinliği barındırmayan insanlar, bunu anlayamayacakları için korkabilir, tehlikenin söz konusu olduğunu düşünebilir. Günümüzde bu burcun tehlikeyle anılması da aslında bundandır.

Akrep burçları, hayatında manevi bir doygunluk yada alan edinmezlerse günlük hayatta zorluk yaşarlar.Bu yüzden mutlaka kendilerini bu alanda besleyecek şeyler yapmalıdırlar. İlişkilerde güvene önem vermeleri dışında, esas konu kendisine tümüyle ait olacak bir eş aramalarıdır. Fiziksel bir aidiyet ona asla yetmez, ruhunun ve kalbinin de kendisine ait olduğunu bilmelidir. Eğer herhangi biri eksikse, Akrep’in dengeleri bozulacaktır ve ilişkide daha gizemli davranacak, kendini açmayacak ve karşısındaki de Akrep’i anlamakta zorluk çekecektir.

Para kazanmayı ve parayı kendine çekmeyi başarsa da, paranın ona vereceği güce daha düşkündür. Bu yüzden maddi zorluk çekmekten nefret eder. Fakat her krizin altından yine başarıyla kalkarlar.

Kuşku duygusu ise bir Akrep için tehlikeli bir bataklıktır. Bir kuşkuya kapıldığınız an bununla yüzleşmelisiniz. İçinizde büyütmek ve daha çok izleyici kalmak sizin hayat enerjinizi emen dipsiz bir kuyuya çekebilir.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş