TERAZİ BURCU

Venüs’ün yönetici olduğu bu burç, sanat ve güzellikle yakından ilgilidir. Bu yüzden bu burç üyeleri daima güzellikleriyle dikkat çeker. Sanatçı ruhunu bir şekilde içinde barındırırlar. Kırılgan ve hassastırlar. İnsanlara ve ilişkilere oldukça düşkün oldukları için flörtöz olabilirler. Eğer bir ilişkisi varsa, Terazi burcunu çok daha neşeli, keyifli ve hayata bağlı görebilirsiniz. Fakat ilişkisi yoksa onun için hayat oldukça sıkıcıdır. Birilerini sevmeli ve sevgiyi hayatında yaşamalıdır.

Kararsızlığıyla bilinen bu burçlar için her durumda iki seçenek, iki yol söz konusu olabilir. Bu da onları seçim yapmakta zorlar. Objektif olabilmesi ona her iki seçeneğin de güzel yanlarını gösterir. Güzel olan her şeye düşkün olan Terazi burçları da bu yüzden seçim yapmakta zorlanır.

Adalet ve eşitlik timsali Teraziler, hem kişisel hayatında hem de profesyonel alanda, daima herkese eşit davranılması adına en çok çaba gösterendir. Ortamda bir haksızlık olduğunda ise ilk o fark eder ve bu konuda asla sessiz kalmaz. İçten içe bu düşünce onu tüketir.

Meslek hayatında başarıyı kolay yakalayan, parayı da kendine kolay çeken bu burçlar, sağlık ve hukuk alanlarında oldukça başarılı olurlar. Bu alanlara doğuştan yatkındırlar. Fakat bir Terazi daima iş hayatı ve kariyerinden çok aşk hayatı ve ilişkilerine önem verecektir. Bu yüzden mesleğinde iyi bir konumda, fakat ilişkisi olmadığı için hayattan keyif alamayan bir Terazi burcuyla çokça karşılaşabilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş